خبر فوری

تقدیر معاون اجرایی رئیس جمهور فقید از مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان

هرمزبان – به پاس کسب رتبه اول کشوری آموزش و پرورش استان هرمزگان در توسعه آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش، معاون اجرایی رئیس جمهور فقید از مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان تقدیر کرد.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان ، طی مراسمی با حضور محمد مهدی کاظمی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش؛ محسن زارعی رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت وزارت آموزش و پرورش و‌ حجت‌اله الماسی سرپرست دفتر وزارتی آموزش و پرورش از محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان به پاس کسب رتبه اول کشوری در توسعه آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش با اهدای لوحی با امضای محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور فقید تقدیر شد.

گفتنی است استان هرمزگان در زمینه ثبت نام دانش آموزان پایه دهم در هنرستانها در سال تحصیلی ۱۴۰۳_۱۴۰۲، جایگاه نخست در کشور را به خود اختصاص داده است و قریب به ۵۰ درصد از دانش آموزان پایه دهم استان جذب هنرستانها شده‌اند.

شایان ذکر است در دولت سیزدهم رییس جمهور شهید، ۲۸ هنرستان به مجموعه هنرستانهای استان اضافه شده و تعداد هنرستانهای استان به ۲۷۲ باب رسیده است و بیش از ۱۳ هزار هنرجو در هنرستان‌های استان مشغول تحصیل هستند.

انتهای پیام/

نظرسنجی هرمزبان/ به نظر شما چه کسی چهاردهمین رئیس جمهور کشورمان خواهد شد؟

بستر درج آگهی تُوار

درباره تحریریه خبر هرمزگان

رسالت تحریریه خبر هرمزگان پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، گردآوری اخبار استان هرمزگان از منابع متنوع و معتبر و ارائه آن به خوانندگان گرامی است. چنانچه تمایل دارید اخبار فعالیت های شما در استان پوشش داده شود کافی است از طریق راه های ذکر شده در صفحه «تماس با ما» با تحریریه خبر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *