خبر فوری

حمله گسترده پهپادی حزب الله لبنان به مقر حبوشیت

هرمزبان – حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای از عملیات جدید رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان علیه نظامیان و مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین؛ حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان و در چارچوب پاسخ به ترور اجراشده از سوی دشمن صهیونیست در شهرک جویا و زخمی‌ شدن غیرنظامیان، رزمندگان مقاومت اسلامی به وسیله چندین پهپاد انتحاری به پادگان حبوشیت (مقر گروهان وابسته به تیپ ۸۱۰ حرمون) ارتش رژیم صهیونیستی حمله کردند.

بر اساس اعلام حزب‌الله لبنان، این پهپاد‌های انتحاری محل‌های موضع‌گیری و استقرار نظامیان صهیونیست در این پادگان را هدف گرفته و به صورت دقیق به اهداف خود اصابت کردند.

مقاومت اسلامی لبنان همچنین اعلام کرد: یک جنگنده متجاوز رژیم صهیونیستی را با موشک زمین به هوا رهگیری کردیم که مجبور شد آسمان لبنان را ترک کند.
انتهای پیام/

بستر درج آگهی تُوار

درباره تحریریه خبر هرمزبان

اخبار دیگر رسانه ها صرفاً به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آنها، الزاماً بیانگر دیدگاه های هرمزبان نیست. ---- صاحب امتیاز و مدیرمسئول: مهدی کمالی وبگاه شخصی: MahdiKamali.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *