احسان کامرانی: برگزاری امتحانات نهایی مصداق عینی تحقق عدالت آموزشی است

هرمزبان – احسان کامرانی عاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در بازدید از حوزه امتحانات نهایی ناحیه یک بندرعباس گفت:برگزاری امتحانات نهایی در فضایی منظم همراه با آرامش کامل، قابل تقدیر است وی اضافه کرد: برگزاری امتحانات نهایی مصداق عینی تحقق عدالت آموزشی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش هرمزگان، احسان کامرانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در بازدید از حوزه امتحانات نهایی ناحیه ۱ بندرعباس با ابراز خرسندی و رضایت از برگزاری انضباط گونه و همراه با آرامش امتحانات نهایی در استان هرمزگان گفت: برگزاری امتحانات نهایی با این حجم گستردگی کاری بس دشوار است و خوشبختانه در استان هرمزگان در کمال نظم و آرامش در حال برگزاری است که جای بسی تقدیر و تشکر دارد.

کامرانی برگزاری امتحانات نهایی را مصداق عینی تحقق عدالت آموزشی در کشور دانست و‌ عنوان کرد:برگزاری امتحانات نهایی به این شکل راهی برای رسیدن به عدالت آموزشی و بازگشت آموزش و پرورش به مسیر اصلی خود در مرجعیت بخشی به مدرسه و کتاب درسی است.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری امتحانات نهایی، به فراهم شدن همه زمینه‌های لازم با همکاری بخش‌های مختلف در سطح کشور اشاره کرد و افزود: برگزاری این امتحانات یک موضوع مهم ملی است و برای انجام آن تمامی تمهیدات لازم در استان‌ها فراهم شده است.

انتهای پیام/

بستر درج آگهی تُوار

درباره تحریریه خبر هرمزگان

رسالت تحریریه خبر هرمزگان پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، گردآوری اخبار استان هرمزگان از منابع متنوع و معتبر و ارائه آن به خوانندگان گرامی است. چنانچه تمایل دارید اخبار فعالیت های شما در استان پوشش داده شود کافی است از طریق راه های ذکر شده در صفحه «تماس با ما» با تحریریه خبر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *