پیام تسلیت مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی قشم حراء به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد

هرمزبان –  مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی قشم حراء به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، مهندس امیر کیانی مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی قشم حراء با صدور پیامی سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و واقعه قیام خونین ۱۵خرداد را تسلیت گفت ؛ متن پیام وی به شرح ذیل است:

“بسم رب شهدا و الصدیقین”
گرامی داشتن یاد و نام مردان بزرگ، که سرنوشت ملّت‏ها را با اندیشه الهی و اراده پولادین خود رقم زده و جریان رودخانه تاریخ را دست‌خوش تغییر کرده‏اند، وظیفه همه انسان‏های دردمند و دل‏سوزانِ هدایتِ نسل‏هاست.
واقعه‌ی خونین ۱۵ خرداد که با قیام امام خمینی(ره) شکل  گرفت روزی فراموش ناشدنی در تاریخ کشور عزیزمان ایران است.
امام خمینی (ره) که با قیام الهی خود در عصر غربت انسانیت، بت‏ها را شکست و دریچه‏ های نور را به روی انسان‏های دردمند و منتظر گشود، در زمره این بزرگ‏مردان است.
برای شناخت امام خمینی (ره) ، بررسی مقطعِ زمانیِ خاص یا بُعدی از زندگی او کافی نیست. آن امام عارف را باید در تمامت عقیده و ایمان و عملش و در همه ادوار زندگی اش شناخت .
چهاردهم خرداد ماه روحی عروج کرد که با نَفَس روح الهی اش پیکر ملت را جان بخشیده بود. حنجره ای خاموش شد که نَفَس گرمش، سردی و افسردگی از جهان اسلام زدوده بود.
عروج ملکوتی این امام همام نیز غمی جانکاه برای ایرانیان عزیز بود و هرگز یاد و خاطره رشادتهای ایشان از قلوب و اذهان مردم ایران اسلامی پاک نخواهد شد.
لذا اینجانب فرارسیدن سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) را تسلیت عرض نموده  و یاد و خاطره شهدای قیام پانزدهم خردادماه خیزش مذهبی سیاسی ملت بزرگ ایران را گرامی می دارم و از خداوند منان خواستارم تا همواره ما را از ادامه دهندگان راه شهیدان قرار دهد.

« امیر کیانی »

انتهای پیام/

بستر درج آگهی تُوار

درباره تحریریه خبر هرمزبان

اخبار دیگر رسانه ها صرفاً به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آنها، الزاماً بیانگر دیدگاه های هرمزبان نیست. ---- صاحب امتیاز و مدیرمسئول: مهدی کمالی وبگاه شخصی: MahdiKamali.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *