شارژ کپسول آتش نشانی در شرق تهران hsefars.ir

در این مقاله قصد داریم ابتدا در مورد شارژ کپسول آتشنشانی و نحوه آن توضیح دهیم و سپس دو شرکت برای شارژ کپسول آتش نشانی در شرق تهران را به شما معرفی نماییم پس در ادامه با ما همراه باشید.

شارژ کپسول آتش نشانی

هرساله سیلندر های آتش نشانی به دلیل مواد فاسد شدنی که دارند باید شارژ و سرویس مجدد انجام گیرد. اعمالی که در این پروسه صورت میپذیرد میتوان به تعویض واشرها و جایگزینی مواد اطفایی نو و استاندارد بجای مواد قبلی و تست عملکرد کپسول اشاره نمود.

سیلندر های اطفای حریق اکثرا باید هر یکسال یکبار شارژ گردند ولی برخی از کپسول ها نیز هستند که چند سال میتوان بدون شارژ مجدد از آن استفاده نمود. این کپسول ها بنام بیوورسال نام دارند که از موادی استفاده شده است که دوستدار محیط زیست می باشد و به شکل مایع هست. مواد بیوورسال تا 5 سال نیاز به شارژ مجدد ندارد.

نحوه شارژ کپسول آتش نشانی

هنگامی که شما برای شارژ مجدد کپسول خود اقدام میکنید ابتدا باید در مراکز شارژ کپسول آتش نشانی مجاز این کار انجام شود و پس از بازبینی و ارزیابی سیلندر ها از لحاظ ظاهری و پوسیدگی وارد مراحل بعدی می شود. تخلیه کامل مواد از داخل سیلندر با دستگاه باید انجام شود که در زیر مراحل را بصورت مختصر لیست کرده ایم.

این مراحل شارژ کپسول آتش نشانی از شرکت اطفا یار و مجموعه hsefars گرد آوری شده است:

 1. بازدید ظاهری کپسول
 2. تخلیه کامل کپسول
 3. بازکردن شیر از روی سیلندر
 4. پر کردن سیلندر با مواد درجه یک و استاندارد
 5. سرویس شیر و تعویض واشر ها
 6. بستن شیر روی سیلندر
 7. تزریق گاز مناسب
 8. تست نشتی در تشت تست
 9. پلمپ کپسول
 10. نصب کارت شارژ

شارژ کپسول آتش نشانی در شرق تهران را میتوان به دو مجموعه خوب سپرد که در زیر این دو شرکت را با هم مقایسه کرده ایم:

 1. شرکت hsefars : در این مجموعه حمل و نقل رایگان می باشد. کارشناسان خبره و آموزش دیده ای که با ارتباط اولیه شما به راحتی نیاز شما را متوجه و سریعا مشکل را حل می کنند. استفاده از مواد و قطعات استاندارد و درجه یک یکی از مواردی است که در پروسه شارژ کپسول آتش نشانی موثر است. تماس با شرکت hse فارس تهران : 09374779303
 2. شرکت اطفا یار : حمل و نقل رایگان نیز در این مجموعه برای تهران و حومه صورت میپذیرد. تعویض واشر سوزن و واشر گلویی برای عملکرد بهتر کپسول در هنگام اطفای حریق بصورت رایگان انجام میشود. تست نشتی کپسول ها در تشت تست انجام میشود. بازدید دوره ای از کپسول ها برای اطمینان از عملکرد صحیح در طول سال چندین مرتبه انجام میشود. تماس با مجموعه com : 09120971295

مردم عزیز ایران که ساکن تهران و حومه هستند برای شارژ کپسول آتش نشانی خود به این دو مجموعه کار خود را بسپارند زیرا خدمات ارائه شده در این دو شرکت هر یک به تنهایی تضمین امنیت جان و مال شما از حریق می باشد.

عزیزانی که برای شارژ کپسول آتش نشانی در شرق تهران هم میخواهند خدمات این دو مجموعه را دریافت کنند کافیست به شماره هر یک تماس حاصل نمایند. محله های تحت پوشش در شرق تخران اعم از: نیروی هوایی – شمس آباد – نارمک جنوبی- خاک سفید – سرخه ‌حصار – آشتیانی – مجیدیه جنوبی – قنات کوثر – نظام‌آباد – آهنگ غربی – آهنگ شرقی – شقایق چهار راه تلفنخانه – هفت حوض – لویزان – شیان – قاسم‌آباد – عشرت آباد – هروی – ساقدوش – نارمک – هنگام – تهرانپارس – حکیمیه – تهران نو – شمیران نو – دلاوران – سراج – استخر پاسداران – امام حسین – بزرگراه شهید سلیمانی – پیروزی – دماوند – خواجه نظام – پدر ثانی – تسلیحات – وحیدیه – حشمتیه.

لیست قیمت شارژ کپسول آتش نشانی

هرساله با توجه به تورم و افزایش قیمت مواد اولیه هزینه شارژ کپسول آتش نشانی هم تغییر میکند. در سال 1403 قیمت شارژ کپسول آتش نشانی 6 کیلوگرم پودر و گاز مبلغ 425 هزار تومان می باشد. تماس با مجموعه های شارژ کپسول آتش نشانی لیست دقیق قیمت ها را بگیرید.

انتهای رپورتاژ آگهی/

بستر درج آگهی تُوار

درباره تحریریه خبر هرمزبان

اخبار دیگر رسانه ها صرفاً به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آنها، الزاماً بیانگر دیدگاه های هرمزبان نیست. ---- صاحب امتیاز و مدیرمسئول: مهدی کمالی وبگاه شخصی: MahdiKamali.ir

2 نظر

 1. ممنون از مطلب خوبتون
  برای شارژ کپسول آتش نشانی در شرق تهران واقعا کسی را نمیشناختم
  تشکر از اینکه معرفی کردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *