خبر فوری
یادداشت مدیرمسئول هرمزبان

اسامی فرهنگیان امضاءکننده بیانیه را منتشر کنید

هرمزبان – یادداشت – اسامی فرهنگیان امضاءکننده بیانیه “قدردانی از اقدامات دولت سیزدهم در حوزه آموزش و پرورش استان” را منتشر کنید.

یادداشت – مهدی کمالی مدیرمسئول هرمزبان:

یک بیانیه حمایتی در سایت روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان ( این جا )، منتسب به «جمعی از فرهنگیان» منتشر شده است؛ اما در متن آن مشخص نیست این جمع چه کسانی هستند!

حامیان باید مشخص باشند تا هم از اعتبار شایستگی های حمایت شونده بهره مند گردند و هم مسئولیت ضعف ها و کاستی های احتمالی فرد مورد حمایت را بپذیرند.

لازم به ذکر است ، این نوشتار برای رد و یا تایید بیانیه منتسب به جمعی از فرهنگیان نیست و صرفاً خواهان شفاف سازی در مورد اسامی این حامیان شده‌ایم.

همچنین لازم به توضیح است که حب و بغض شخصی در نوشتن دخیل نبوده، چراکه اگر بود، بخاطر اینکه عزیزان شاغل در حوزه روابط عمومی از دوستانم هستند، نباید این متن را انتشار می دادم.
باید از نگاه و اقدام صفر و صدی پرهیز کنیم، یعنی بپذیریم در عین حال که ده ها و بلکه صدها خبر از عملکرد آموزش و پرورش هرمزگان در دولت سیزدهم و دولتهای گذشته در پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان منتشر شده است، مدیرمسئول این رسانه بدون لکنت زبان، کاستی ها و انتقادات را نیز بیان کند؛ کما اینکه پیش از این نیز شیوه کار ما بدین گونه بوده است و در کنار انتشار اخبار مثبت آموزش و پرورش در زمینه های گوناگون ، انتقادات خود را نیز در زمینه «سرویس مدارس استثنایی» و… منتشر کردیم.

خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار

درباره مهدی کمالی

صاحب امتیاز و مدیرمسئول پایگاه های خبری هرمزبان و معلمان ایران، دانش آموخته کارشناسی ارشد تاریخ و فلسفه تعلیم و تربیت، علاقه مند به یادگیری و یاددهی. وبگاه شخصی: MahdiKamali.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *