خبر فوری

مهدی نوبانی: در سال گذشته ۳۷ دستگاه ون و اتوبوس به ناوگان حمل و نقل بندرعباس اضافه شد

هرمزبان – شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه در سال گذشته نوسازی ناوگان حمل ونقل عمومی مورد توجه ویژه قرار داشت، گفت: در این راستا ۲۷ دستگاه ون و ۱۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل شهر افزوده شد.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان به نقل از ایسنا ،مهدی نوبانی امروز ۱۰ اردیبهشت با اشاره به اهمیت حمل و نقل عمومی در شهر بندرعباس گفت: تغییر در زیرساخت‌های شهری باید با اولویت دهی به حمل و نقل عمومی انسان محور همراه باشد.

وی ادامه داد: با یکپارچه‌سازی و ترکیب بسترهای حمل و نقل انسان محور شهروندان به استفاده از حمل و نقل پاک ترغیب می‌شوند.

شهردار بندر عباس با اشاره به شرایط اقلیمی این شهر عنوان کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی و همچنین ساختار خطی و طولی شهر، شاید استفاده از دوچرخه و یا محورهای پیاده فقط در فصل معینی از سال امکان‌پذیر باشد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط اقلیمی، استفاده از حمل ونقل عمومی از محدود گزینه‌های در دسترس جهت بهبود وضعیت آلودگی هوای شهر است.

خبرنگار: علیرضا صالحی

انتهای پیام

دیگر اخبار:

عبدالمجید مرادی نسب: کمک ۲۰۰ میلیونی مردم هرمزگان برای آزادسازی زندانیان

سرنوشت محموله‌های حاوی روغن در بندرعباس به کجا رسید؟

درباره تحریریه خبر هرمزگان

رسالت تحریریه خبر هرمزگان پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، گردآوری اخبار استان هرمزگان از منابع متنوع و معتبر و ارائه آن به خوانندگان گرامی است. چنانچه تمایل دارید اخبار فعالیت های شما در استان پوشش داده شود کافی است از طریق راه های ذکر شده در صفحه «تماس با ما» با تحریریه خبر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *