خبر فوری

آغاز رقابت برگزیدگان قرآنی دانش آموزی کشور در بندرعباس

هرمزبان – برگزیدگان قرآنی کشور از صبح امروز به میزبانی پردیس فرهنگیان آموزش و پرورش هرمزگان، رقابت خود را در قالب هفتمین دوره مسابقات همخوانی قرآن کریم و مدیحه سرایی آغاز کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، هفتمین دوره مسابقات همخوانی قرآن کریم و مدیحه سرایی دانش آموزان سراسر کشور از امروز با حضور گروههای برگزیده کشوری در بندرعباس آغاز بکار می کند.

۱۶ گروه از میان گروههای قرآنی دختران و ۱۷ گروه از میان گروههای قرآنی پسران دانش آموز از سراسر کشور در دو بخش جداگانه طی یک هفته پیش رو در بندرعباس و به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان با هم به رقابت می پردازند.

به گفته میکاییل باقری مدیرکل قرآن و عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش، این گروههای برگزیده از میان بیش از ۱۰۰۰ گروه قرآنی دانش آموزی از سراسر کشور به مرحله نهایی این رقابت ها در هرمزگان راه یافته اند که علاوه بر شرکت در مسابقات، در شهرها و مناطق مختلف استان نیز قرائت گروهی خواهند داشت.

مراسم افتتاحیه این مسابقات نیز عصر روز گذشته بر عرشه ناو شهید رودکی نیروی دریایی سپاه با حضور سردار غلامشاهی فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه و قویدل مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان برگزار شده بود.

داوران در هر بخش از مسابقات امروز، تلاوت های گروهی را می شنوند و بر پایه قواعد مختلف قرائت، گروهها را مورد ارزیابی قرار می دهند.

استند لوازم آرایش

درباره تحریریه خبر هرمزگان

رسالت تحریریه خبر هرمزگان پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، گردآوری اخبار استان هرمزگان از منابع متنوع و معتبر و ارائه آن به خوانندگان گرامی است. چنانچه تمایل دارید اخبار فعالیت های شما در استان پوشش داده شود کافی است از طریق راه های ذکر شده در صفحه «تماس با ما» با تحریریه خبر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید