خبر فوری

امام جمعه بندرعباس: فعالیت‌های قرآنی موجب بالا رفتن راندمان کاریِ تامین اجتماعی می‌شود

هرمزبان – نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با تمجید از راهبرد سازمان تأمین‌اجتماعی کشور به جهت برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم، گفت: فعالیت‌های قرآنی موجب بالا رفتن راندمان کاریِ تامین اجتماعی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان به نقل از خبرگزاری برنا هرمزگان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس عصر امروز در آیین اختتامیه بیست و چهارمین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان تأمین‌اجتماعی، اظهارداشت: راه نجات، رستگاری ، مقابله با آسیب‌های اجتماعی و انسان‌سازی جز از مسیر قرآن کریم میسر نیست و دشمن نیز این مسئله را به خوبی متوجه شده و می‌داند اگر بخواهد ملت‌های مسلمان را به اضمحلال برساند باید جوامع را از قرآن جدا کند‌.

وی افزود: در مجلس عوام انگلیس یک وقتی آقای گلاد‌استون پشت تریبون قرار گرفت و با قرآن در دست گفت؛ اگر می‌خواهید بر کشورهای اسلامی مسلط شوید فقط یک راه وجود دارد و آن هم جدا کردن ملت‌های مسلمان از قرآن است، بنابراین راه تقابل با دشمنان از مسیر قرآن است.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، بیان کرد: قرآن باید در متن جامعه، دانشگاه‌ها، مدارس و ادارات پیاده شود چرا که این مهم دشمن را با تمام دسیسه‌هایش متوقف خواهد کرد بر همین مبنا حضرت آقا دو عدد و رقم را حدود ۱۵ سال پیش و امسال مطالبه کردند اولین آن مطالبه‌ی تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن و دومین آن تربیت ۸ میلیون جوان مومن انقلابی بود.

عبادی‌زاده، تصریح‌کرد: همه ما در قبال قرآن مسئول هستیم و من از سازمان تأمین‌اجتماعی واقعا سپاسگذارم که قرآن را در عائله خود پیاده کرده و خروجی آن این مسابقات است، شما امروز وقتی می‌بینید که در میان خانواده بزرگ سازمان تأمین‌اجتماعی کشور نیروهای متدین وجود دارند موجب نشاط بخشی به سازمان می‌شود و راندمان کاری سازمان تأمین‌اجتماعی را بالا می‌برد.

امام جمعه بندرعباس، تصریح‌کرد: اگر بودجه بسیاری از نهادهای فرهنگی که به تعبیری در حوزه فرهنگی به زعم خود تلاش می‌کنند قطع و به حوزه‌ی قرآن اختصاص پیدا کند اثرات بسیار مطلوب تری بر جای خواهد گذاشت.

انتهای پیام/

استند لوازم آرایش

درباره تحریریه خبر هرمزگان

رسالت تحریریه خبر هرمزگان پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، گردآوری اخبار استان هرمزگان از منابع متنوع و معتبر و ارائه آن به خوانندگان گرامی است. چنانچه تمایل دارید اخبار فعالیت های شما در استان پوشش داده شود کافی است از طریق راه های ذکر شده در صفحه «تماس با ما» با تحریریه خبر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید