مجتبی قهرمانی: 3000 موتورسیکلت توقیفی در سراسر هرمزگان به مزایده گذاشته می شود

0

هرمزبان – مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: 3000 موتورسیکلت توقیفی در سراسر هرمزگان به مزایده گذاشته می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان به نقل از ایرنا ، رئیس کل دادگستری هرمزگان از برگزاری مزایده ۳ هزار موتورسیکلت توقیفی در پارکینگ‌های این استان خبر داد.

مجتبی قهرمانی در این خصوص اظهار کرد: با توجه به دستور رئیس قوه قضاییه در خصوص تعیین تکلیف فوری وسایل نقلیه موجود در پارکینگ‌های سراسر کشور، ششمین مرحله از مزایده حضوری جهت فروش موتور سیکلت‌های توقیفی رسوبی در پارکینگ‌های استان هرمزگان برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: در مراحل گذشته این مزایده، ۶ هزار و ۱۵۴ موتورسیکلت توقیفی به فروش رفته است و در مرحله جدید نیز تعداد ۳ هزار دستگاه موتورسیکلت موجود در پنج شهرستان جاسک، میناب، خمیر، رودان و بندرعباس به مزایده گذاشته خواهند شد.

قهرمانی افزود: این مرحله از مزایده در خصوص موتورسیکلت‌های موجود در پارکینگ‌های «المهدی جاسک، انجمن حمایت از زندانیان میناب، آریایی خمیر، فجر رودان و دریای بندرعباس» است که به صورت حراج حضوری انجام می‌شود و عموم مردم می‌توانند در روزهای «دوشنبه و سه شنبه دهم و یازدهم بهمن ماه ۱۴۰۱» از «ساعت ۹ تا ۱۲:۳۰ و ۱۵ تا ۱۷» با مراجعه به این پنج پارکینگ از موتورسیکلت‌ها بازدید کنند و یا با به وسیله تماس با شماره‌های (۰۷۶۳۳۴۶۸۸۲۰ و ۰۷۶۳۳۴۶۸۸۲۱) از جزئیات و شرایط مزایده مطلع شوند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین با اشاره به اینکه در خصوص تعیین تکلیف تمامی موتورسیکلت‌های موضوع این مزایده، حکم قطعی قضایی صادر شده است، تصریح کرد: پس از تکمیل مراحل قانونی، مزایده سه هزار موتورسیکلت توقیفی در روز چهارشنبه ۱۲ بهمن ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۹ صبح با حضور نماینده دادستان و متقاضیان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.