امیر محمدی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به این نکته که کمیته دانش آموزی و فرهنگیان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان ورامین به صورت ویژه فعال شده است، اظهار داشت:همزمان با جشن پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه های خوبی در مدارس برگزار خواهد شد.

رییس آموزش و پرورش شهرستان ورامین افزود: مخاطب برنامه های این کمیته، دانش آموزان و فرهنگیان هستند و به همین خاطر تلاش شده تا برنامه های متنوع و جامعی در این ایام اجرایی شود.

محمدی با تأکید بر این نکته که آموزش و پرورش ورامین برای برگزاری مراسم های جشن انقلاب آمادگی کامل دارد، ادامه داد: برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری، ورزشی، قرآن، نهج البلاغه و احکام ویژه دانش آموزان و فرهنگیان برگزار خواهد شد.

رییس آموزش و پرورش شهرستان ورامین یادآور شد: عطرافشانی و گلباران مزار شهدا توسط دانش آموزان در ایام دهه مبارک فجر از دیگر برنامه هایی است که با جدیت دنبال می شود.

محمودی تأکید کرد: نواختن زنگ گلبانگ انقلاب در تمامی مدارس در ۱۲ بهمن، برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب در مدارس و اداره آموزش و پرورش، برگزاری مراسم صبحگاه مشترک دانش آموزی، برپایی محافل انس با قرآن کریم، آذین بندی مدارس، برگزاری همایش یاوران انقلاب و ده ها برنامه دیگر در ایام دهه مبارک فجر توسط کمیته دانش آموزی و فرهنگیان برگزار می شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد