سرهنگ اسماعیل زراعتیان:دستگیری یکی از عوامل آتش زدن خوروها در اغتشاشات کیش در کازرون

0

هرمزبان – سرهنگ اسماعیل زراعتیان رئیس پلیس شهرستان کازرون از دستگیری یکی از عوامل آتش زدن خوروها در اغتشاشات کیش در کازرون خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان به نقل از ایسنا ، سرهنگ اسماعیل زراعتیان یکشنبه ۲۰ آذر به خبرنگاران گفت: در پی رصد و پایش فضای مجازی توسط  ماموران پلیس شهرستان کازرون مشخص شد، فردی در فضای مجازی به قصد تشویش اذهان عمومی، اقدام به انتشار مطالب تحریک آمیز با هدف اقدام مسلحانه در تجمعات اعتراضی می‌کند، که موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع و با انجام اقدامات اطلاعاتی، متهم که یک جوان ۲۶ ساله است در شهرستان کازرون شناسایی و طی هماهنگی قضائی در مخفیگاهش دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون گفت: پس از بررسی دقیق سوابق متهم و اعتراف وی به بزه انتسابی مشخص شد نامبرده یکی از عاملان اصلی تخریب و آتش زدن خودروها در اغتشاشات کیش است.

زراعتیان با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد، گفت: فضای مجازی برای افراد فرصت طلب، سودجو و مغرض امن نخواهد بود و از عموم شهروندان تقاضا داریم برای بهره مندی از مطالب آموزنده و پیشگیرانه و دریافت اخبار موثق به سایت ها و کانال های معتبر مراجعه کنند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.