خبر فوری
حمید یزدانی : فرصت بی نظیری در اختیار مدیران، مربیان و مدارس شبانه روزی است

حمید یزدانی : فرصتی که در اختیار مدیران، مربیان و مدارس شبانه روزی است ، در اختیار سایر معلمان نیست

هرمزبان – حمید یزدانی مدیر کل دفتر آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در جمع مدیران قطب دو مدارس شبانه روزی کشور در بندرعباس:فرصتی که در اختیار مدیران، مربیان و مدارس شبانه روزی است ، در اختیار سایرمدیران و معلمان نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان به نقل از روابط عمومی استان هرمزگان ، مدیر کل دفتر آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در جمع مدیران قطب دو مدارس شبانه روزی کشور در بندرعباس عنوان کرد : فرصتی که در اختیار مدیران، مربیان و مدارس شبانه روزی است ، در اختیار سایرمدیران و معلمان نیست.

حمید یزدانی با اشاره به حضور تمام وقت دانش آموزان مدارس شبانه روزی در مدرسه و خوابگاه ها و ارتباط مستقیم با مدیران ، مربیان و سرپرستان فرصت استثنایی تعلیم تربیت را برای همکاران مدارس شبانه روزی در مقایسه با سایر مدیران ، مربیان و مدارس را خاطرنشان کرد و افزود : تمام تلاش خود را در جهت آموزش و پرورش دانش آموزان بر مبنای سند تحول بنیادین و اهداف نظام تعلیم و تربیت به کار بندیم قبل از آنکه فرصت ها را از دست بدهیم. یزدان در پایان با طرح 10 سوال در خصوص مدارس شبانه روزی از مدیران حاضر خواست پاسخ های را ارائه دهند و در جهت هم افزایی و ارائه تجربیات سازنده و اثربخش خود در این دوره با یکدیگر تبادل نظر و تجربه نمایند.

انتهای پیام/

درباره مهدی کمالی

صاحب امتیاز و مدیرمسئول پایگاه های خبری هرمزبان و معلمان ایران، دانش آموخته کارشناسی ارشد تاریخ و فلسفه تعلیم و تربیت، علاقه مند به یادگیری و یاددهی. وبگاه شخصی: MahdiKamali.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *