حمیدرضا طبی : فرایندهای شهرسازی در کیش هوشمند می شود

0

هرمزبان – حمیدرضا طبی سرپرست معاونت معماری و شهرسازی شرکت عمران، آب و خدمات کیش گفت: فرایندهای شهرسازی این جزیره با هدف زمینه سازی ارتباط موثر با ساکنان ، فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران هوشمندسازی می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان به نقل از ایرنا ، حمیدرضا طبی رو یکشنبه با بیان اینکه افزایش سرعت و دقت فعالیت ها از دیگر اهداف هوشمندسازی فرایندهای شهرسازی در این جزیره است اظهار کرد: در راستای تحقق سیاست های و اجرایی شدن طرح کیش شهر هوشمند، بسته های الکترونیکی کاملی حاوی اطلاعات و آمار ساختمان های جزیره کیش به تفکیک مالکیت، کاربری، سال ساخت و تغییرات انجام شده تهیه و اطلاعات جغرافیایی نیز از مدیریت GIS  سازمان دریافت خواهد شد.

وی افزود: با جمع آوری اطلاعات پایه در خصوص پروژه ها و برقراری ارتباط موثر بین مدیریت های مختلف شرکت ها، سازمان منطقه آزاد کیش می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن به اطلاعات آماری ، عملکردی و همچنین تغییرات اعمال شده یا تخلفات پروژه ها دسترسی داشته باشد.

سرپرست معاونت معماری و شهرسازی شرکت عمران، آب و خدمات کیش یادآور شد : ایجاد بانک اطلاعاتی کامل از روند ساخت و سازها در جزیره کیش و همچنین ساختمان های موجود نخستین گام در جهت نظارت دقیق تر بر فعالیت های حوزه شهرسازی و دستیابی به استاندادرهای لازم است.

وی گفت: پیاده سازی اسناد فرادست از جمله طرح جامع و همه طرح های موضعی و موضوعی که چشم انداز بلندمدتی را برای کیش تصویر می کند در این سامانه قابل بارگزاری است و این امکان را برای شرکت عمران، آب و خدمات فراهم می کند تا در جهت تامین منافع مردم و تحقق اهداف عمرانی و توسعه ای سازمان نقش نظارتی خود را تقویت کند.

انتهای پیام/

ارتباط با پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان (صرفاً پیامک): 09173659939

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.