دانیال اسماعیلی فر با 4 پاس گل بازهم به تیم ملی دعوت نشد!

دانیال اسماعیلی فر با 4 پاس گل بازهم به تیم ملی دعوت نشد!

هرمزبان – دانیال اسماعیلی فر با 4 پاس گل بازهم به تیم ملی دعوت نشد!


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، دانیال اسماعیلی فر همچنان به اردوی تیم ملی دعوت نمی شود. اسماعیلی فر که تا به این جای کار پاسورترین مدافع راست فوتبال ایران است و به همراه رامین رضاییان در سپاهان درخشش زیادی داشته است، همچنان دور از اردوی تیم ملی است و جالب این که صالح حردانی مدافع راست استقلال که در این تیم حضور ثابتی ندارد، جزو نفراتی است که کارلوس کی روش روی او نظر دارد.
در این میان مشخص نیست در نهایت سرمربی پرتغالی تیم ملی با توجه به حضور صادق محرمی روی کدام مدافع دیگر در منطقه راست خط دفاعی حساب باز کرده است اما درخشش رامین رضاییان در سپاهان با 3 گل زده و دانیال اسماعیلی فر با ارسال 4 پاس گل نشان می دهد این دو بازیکن از چه کیفیت فنی بالایی برخوردار هستند و درنهایت باید دید کارلوس کی روش در خصوص منطقه راست خط دفاعی خود چه تصمیمی خواهد گرفت.
دانیال اسماعیلی فر چهارمین پاس گل خود را در هفته دهم مقابل ملوان ارسال کرد. مدافع راست پرسپولیس که چند هفته پیاپی در ارسال پاس گل توفیقی نداشت، روز قبل باز هم برای لوکادیا فرصت گل فراهم کرد. شاگردان یحیی گل محمدی که تا دقیقه 78 بازی با ملوان همچنان از ساختن موقعیت گل برای لوکادیا ناتوان نشان می دادند، درنهایت باز هم توسط دانیال اسماعیلی فر توانستند یک موقعیت برای این مهاجم هلندی فراهم کنند و او نیز با یک ضربه توانست ششمین گل خود را به ثمر برساند.
کار ترکیبی خوب سرخ پوشان در جناح راست که با صادقی و اسماعیلی فر شروع شد و به لوکادیا ختم شد، کافی بود تا اسماعیلی فر با چهارمین پاس گل، خودش را از سه پاس گله های پرتعداد جدول جدا کرده و به تنهایی با 4 پاس گل نزدیک ترین تعقیب کننده ریکاردو آلوز لقب بگیرد. گفتنی است دانیال اسماعیلی فر که در ابتدای فصل به پرسپولیس پیوست، در تمام بازی‌ها، انتخاب اول یحیی گل محمدی برای پست دفاع راست بوده و بازیکنانی چون سیامک نعمتی را به یک نیمکت نشین کامل تبدیل کرده است.
اعلام اسامی بازیکنان ملی‌پوش داخلی لیگ برای اردوی ارزیابی فنی پس از هفته دهم لیگ، یک چهره جدید داشت؛ صالح حردانی. مدافع راست استقلال که از ابتدای حضور کی‌روش در ایران نظر او را جلب کرده و در اردوی اتریش هم حاضر بود، بعد از دیدار برابر ذوب‌اهن از سوی کادرفنی به اردوی تیم ملی فرا خوانده نشده بود تا حضورش در فهرست ملی‌پوشان برای جام جهانی با تردیدهایی همراه شود.
ستاره سابق فولاد خوزستان که با وجود سن کم توانسته بود در فوتبال ایران به عنوان یک مدافع راست پرطرفدار خودش را مطرح کند، بعد از بازی برابر آلومینیوم بار دیگر از سوی کی‌روش به اردوی تیم ملی دعوت شد تا در سومین اردوی ارزیابی یوزها حاضر باشد. با توجه به نزدیک شدن به جام جهانی، حضور و قرارگیری بازیکنان در اردوی ارزیابی می‌تواند به منزله آخرین بررسی‌های میدانی سی‌کیو برای انتخاب بازیکنان تیم ملی باشد و حردانی هم در این بزنگاه مهم با اضافه‌شدن به جمع ملی‌پوشان این شانس را دارد تا مقابل چشمان مرد پرتغالی و دستیارانش خودی نشان دهد. حضور محرمی و رضاییان به عنوان دو رقیب اصلی حردانی برای قرار گرفتن در این پست، مسلما به انگیزه‌های این بازیکن جوان هم برای درخشش در تمرینات اضافه می‌کند.

منبع: خبرگزاری آریا

بستر درج آگهی تُوار

درباره تحریریه خبر هرمزبان

اخبار دیگر رسانه ها صرفاً به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آنها، الزاماً بیانگر دیدگاه های هرمزبان نیست. ---- صاحب امتیاز و مدیرمسئول: مهدی کمالی وبگاه شخصی: MahdiKamali.ir

یک نظر

  1. اگه برای دعوت افراد به تیم ملی معیار و ملاک روشنی تعیین بشه و انتخاب افراد رو بشه با اون معیار و ملاک ها مطابقت داد اونوقت جای شک و شبهه ای باقی نمیمونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *