×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین اخبار:

  .::.   برابر با : Wednesday, 5 October , 2022
دکتر محمد صادقی : نگاه ما به خوابگاه های دانشجویی، نگاهی تربیتی است

هرمزبان – دکتر محمد صادقی رئیس دانشگاه هرمزگان از تعمیرات خوابگاه های دانشگاه هرمزگان خبر داد و گفت: نگاه ما به مقوله خوابگاه‌های دانشجویی، نگاهی تربیتی بوده و حضور دانشجویان در خوابگاه‌های دانشجویی را فرصتی مغتنم برای پیاده‌سازی برنامه‌های فرهنگی و تربیتی می‌دانیم.

به گزاشر پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان ، دکتر محمد صادقی رئیس دانشگاه هرمزگان گفت: تعمیرات اساسی و اصولی خوابگاه‌های دانشگاه هرمزگان به‌منظور ارتقا کیفیت ارائه خدمات رفاهی به دانشجویان در حال انجام است.

با اشاره به برنامه‌های توسعه‌ای دانشگاه هرمزگان بیان کرد: از آغاز به کار تیم مدیریت جدید در دانشگاه، برنامه جامع برای مدیریت تعمیرات اساسی و نظام‌مند برای افزایش اثربخشی و بازدهی فضاهای آموزشی، آزمایشگاهی و خوابگاه‌های دانشگاه تدوین گردید و با توجه به اینکه دانشگاه هرمزگان از محدود دانشگاه کشور است که بیشترین پوشش دانشجوی خوابگاهی کشور را دارد، تعمیرات خوابگاه‌ها در اولویت کار قرار گرفت.

وی با اشاره به‌ بی‌نظیر بودن این سطح تعمیرات اساسی و بنیانی بیان داشت: نگاه ما به خوابگاه‌های دانشجویی، تنها مکانی برای آسایش و استراحت دانشجویان در ساعات مشخص از شبانه‌روز نبوده، بلکه این اماکن را محلی برای سازندگی شخصیت امروز و فردای دانشجویان به‌عنوان آینده‌سازان ایران اسلامی می‌بینیم.

رئیس دانشگاه هرمزگان افزود: نگاه ما به مقوله خوابگاه‌های دانشجویی، نگاهی تربیتی بوده و حضور دانشجویان در خوابگاه‌های دانشجویی را فرصتی مغتنم برای پیاده‌سازی برنامه‌های فرهنگی و تربیتی می‌دانیم.
شایان‌ذکر است بسیاری از بخش‌های تعمیرات خوابگاه‌ها به پایان رسیده است و دانشگاه برای اسکان دانشجویان در آغاز سال تحصیلی هیچ مشکلی نخواهد داشت.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در هرمزبان منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.