سعید پورزادی : اسکان 20 خانوار جزیره کیش در چادرهای اضطراری

0

هرمزبان – سعید پورزادی معاون عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش از اسکان 20 خانوار جزیره کیش در چادرهای اضطراری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان ، سعید پورزادی معاون عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: ساختمان ها و سازه های آسیب دیده از زلزله نیز شناسایی و هشدارهای لازم به مالکان آنان داده شده است.

وی افزود: پس از وقوع زلزله در جزیره کیش، ستاد بحران تشکیل و تمامی اقدامات لازم را برای ایجاد آرامش در منطقه در نظر گرفت و تمامی نیروهای امدادی در آماده باش کامل به سر می برند.

وی با بیان اینکه با توجه به قدمت زیاد برخی خانه های قدیمی در جزیره کیش، سه ورزشگاه جدید جزیره کیش را برای اسکان اضطراری تجهیز کردیم، اظهار کرد: تعداد 20 خانوار ساکن در منازل قدیمی جزیره کیش که منازلشان دچار ترک خوردگی و آسیب شده بود را در چادرهای اضطراری اسکان دادیم.

مدیر ستاد بحران کیش اظهار کرد: تمامی امکانات اولیه را در این اسکان های اضطراری برنامه ریزی و توزیع کردیم تا مردم نیز در آرامش به سر برده و نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

وی با بیان اینکه ساختمان ها و سازه های آسیب دیده از زلزله نیز شناسایی و هشدارهای لازم به مالکان آنان داده شده است، اضافه کرد: در حال حاضر مشکلی وجود ندارد و تمامی زیرساخت ها از جمله آب، برق و سوخت در حال فعالیت عادی خود هستند و بازارهای تجاری و هتل ها نیز به فعالیت روزانه خود بدون مشکلی ادامه می دهند و گردشگران نیز در جزیره کیش حضور دارند و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.