×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین اخبار:

  .::.   برابر با : Thursday, 18 August , 2022
جزییات فرایند مصاحبه با پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پیمانی آموزش و پرورش هرمزگان بررسی شد

هرمزبان – با حضور مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان، فرآیند مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1401 وزارت آموزش پرورش، بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان ، محمد قویدل گفت : نیروی انسانی مهم ترین اولویت آموزش و پرورش است و برای رسیدن به این هدف به معلمانی با انگیزه و توانمند نیاز داریم و این مهم با برگزاری و پذیرش داوطلبان از طریق آزمون استخدامی در آموزش و پرورش صورت می گیرد .

وی گفت : برای دستیابی به هدف کلی شناخت و سنجش صلاحیت های عمومی، تخصصی و حرفه ای داوطلبان معلمی در آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش فرآیند مصاحبه از پذیرفته شدگان این آزمون صورت می گیرد .

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان، در نشستی که به منظور هماهنگی و ساماندهی مصاحبه داوطلبان پذیرفته شده در آزمون استخدامی با حضور نمایندگان بنیاد شهید ، بهزیستی ، سازمان مدیریت ، حوزه علمیه و دانشگاه فرهنگیان ،صورت گرفت،بیان داشت : پس از اعلام نتایج از طریق سامانه سازمان سنجش کار بررسی مدارک و مستندات داوطلبان آغاز خواهد شد.

وی یادآور شد ، پس از اعلام نتایج از سوی سایت سازمان سنجش، مدیر منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش نتایج دریافتی را در اختیار ستاد استانی و مراکز مجری مصاحبه قرار می دهد و طبق جدول زمانبندی فرایند مصاحبه آغاز می شود .

قویدل تصریح کرد: با توجه به اعلام اسامی چند برابر ظرفیت نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور، معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌شود، بلکه گزینش نهایی با توجه به شغل محل انتخابی و براساس مجموع نمرات فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن ۷۰ درصد آزمون کتبی و ۳۰ درصد مصاحبه استخدامی به تعداد یک برابر ظرفیت (به ترتیب نمره فضلی) و سایر شرایط مندرج در دفترچه راهنمای آزمون استخدام مذکور صورت خواهد گرفت.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان در پایان گفت : گذراندن دوره یک ساله مهارت‌آموزی و موفقیت در آزمون جامع دوره مزبور، مطابق ضوابط و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری دوره برای پذیرفته‌ شدگان نهایی دارای سهمیه (ایثارگران، معلولین) و سایر داوطلبان، الزامی است.

منبع: روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در هرمزبان منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.