همایش بزرگ اقتدار بسیجیان جزیره بوموسی برگزار شد + تصاویر

0

هرمزبان – همایش بزرگ اقتدار بسیج با عنوان “نمایش اقتدار و حماسه حضور” در شهرستان بوموسی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان ، همایش بزرگ اقتدار بسیج با عنوان نمایش اقتدار و حماسه حضور با حضور پرشور بسیجیان، امام جمعه، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی و دیگر مسئولان شهرستان برگزار شد.

در این همایش بزرگ که با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، سرهنگ پاسدار حسین احمدی گفت: بسیج کارنامه درخشانی دارد که در سخت ترین میدان و عرصه ها ایستادگی کرده و در پیشرفت ۴۲ ساله انقلاب اسلامی نقش بسزایی داشته و دارد.

وی عرصه دفاعی و امنیتی، خدمات فرهنگی و اجتماعی، علم و فناوری، سازندگی و اقتصاد مقاومتی را از نمونه های نقش آفرینی بسیج عنوان کرد.

سرهنگ احمدی اضافه کرد: بسیج متشکل از جوانان مومن انقلابی است که به عنوان مهمترین مولفه قدرت انقلاب اسلامی برای بن بست شکنی بهره گیری از منویات و تدابیر مقام معظم رهبری مدظله العالی برای تبیین جایگاه و نقش آفرینی بسیج در گام دوم انقلاب اسلامی برای دولت سازی و جامعه پردازی و گفتمان سازی سند اعتلای بسیج پیشرفت و عبور از از مشکلات کنونی کشور فعالیت دارند.

در ادامه برنامه حجت‌الاسلام والمسلمین محمد پاک نژاد امام جمعه شهرستان بوموسی گفت: آنچه که درباره بسیج می‌توان به زبان آورد این است که بسیجیان در عین انعطاف پذیری در حد اعلا هستند، هر مشکلی که در طول عمر انقلاب اسلامی به وجود آمد، بسیج در کوتاه‌ترین مدت به حل مشکل پرداخت.

پاک نژاد به هشت سال دفاع مقدس و حضور پرشور بسیج در جبهه‌های حق علیه باطل، اشاره کرد و افزود: در دوران دفاع‌مقدس هم بسیج در عرصه‌های مختلف نقش‌آفرین، اثرگذار و تعیین تکلیف‌کننده بود؛ پس از جنگ نیز که کشور نیاز به سازندگی داشت بسیج با تمام قوا حضور پیدا کرد و در کم‌برخوردارترین نقاط کشور در کنار مردم مظلوم ثابت کرد، سرباز راه ولایت است.

درپایان برنامه از خانواده معظم شهدا و رزمندگان و همچنین از بسیجیان تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام/

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.