بانک انصار، بانکی ادغام شده که تا یک میلیارد تومان وام می دهد

0

هرمزبان –  بانک انصار که در بانک سپه ادغام شده، وام یک میلیاردی با سود هشت درصد می‌دهد که شرایط آن را در این خبر میتوانید بخوانید.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان، بانک‌های فعال در حال حاضر با شرایط عجیب و  بعضا سختی به مشتریان خود تسهیلاتی را می‌دهند. حالا بانک انصار به عنوان بانک ادغام شده در بانک سپه با شرایط  مشابهی به متقاضیان وام می‌دهد.

اگرچه بانک انصار در حال حاضر یکی از زیر مجموعه‌های بانک سپه است اما شرایط اعطای تسهیلات این بانک با بانک سپه تفاوت زیادی را دارد.

شرایط دریافت وام بانک انصار چیست؟

بانک انصار در یکی از طرح‌های خود با شرط سپرده‌گذاری تا سقف یک میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان می‌هد. این بانک حداقل میزان سپرده‌گذاری را مبلغ ۵۰ هزار تومان قرار داده است. اما زمانی که مبلغ تسهیلات محاسبه می‌شود نسبت به میانگین حساب مشتری رقم وام تعیین می‌شود.

حداقل زمانی که سپرده مشتری باید در بانک بلوکه بماند تا وام به آن تعلق بگیرد، سه ماه است. البته سقف سپره‌گذاری در این بانک و دریافت تسهیلات تا ۲۴ ماه هم مشخص شده است.

همچنین سود تسهیلات این وام رقمی بین ۸ تا ۱۸ درصد برآورد شده و حداکثر زمان بازپرداخت آن هم تا ۱۰۰ ماه است.

دو ضامن برای دریافت وام تا سقف ۲۰ میلیون تومان

یکی از شرایط عجیب دریافت وام از بانک انصار داشتن حداقل دو ضامن برای دریافت وام تا سقف ۲۰ میلیون تومان است.متقاضی دریافت وام تا سقف ۱۰ میلیون تومان باید ضامن رسمی کسر از حقوق به بانک ارائه دهد و اگر مشتری بخواهد فقط ۲۰ میلیون تومان از بانک وام دریافت کند باید دو ضامن رسمی با کسر از حقوق به بانک ارائه دهد.

البته اگر مشتری بخواهد بیشتر از ۲۰ میلیون تومان از بانک دریافت کند باید حتما سند ملکی را در گرو بانک قرار دهد. در واقع علاوه بر آنکه بانک متقاضیان وام را مجبور به سپرده‌گذاری در بانک می‌کند باید شرایط سختی را هم برای ضامن وام به بانک پشت سر بگذرانند.

منبع: تجارت نیوز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.