صدای مردم/ بدون چادر و در سرما شب را صبح کردیم + تصاویر

0

هرمزبان – یکی از اهالی روستای کووه دهستان سیاهو شهرستان بندرعباس در تماس با خبرنگار هرمزبان از سختی های پس از زلزله در این روستا سخن گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، بهروز عسکری یکی از اهالی روستای کووه دهستان سیاهو شهرستان بندرعباس در تماس با خبرنگار هرمزبان اظهار داشت: شب گذشته با وجود اینکه در روستاهای گیشان و رضوان بین مردم چادر توزیع شد، اما هیچگونه چادری به اهالی روستای کووه تحویل نشد.

وی اضافه کرد: اهالی این منطقه کوهستانی مجبور شدند شب را با تحمل سرمای شدید و بدون چادر به صبح برسانند در حالی که این رنج و سختی برای افراد مسن دوچندان بود.

عسکری در پاسخ به سوال خبرنگار هرمزبان مبنی بر سرکشی مسئولان از این روستا اظهار کرد: فقط بخشدار در ساعت 4 صبح به روستا آمد و گفت کاری از دستش بر نمی آید و فقط می تواند مشکل را انعکاس بدهد.

وی اضافه کرد:با توجه به تخریب دیوارها و غیرایمن بودن منازل همچنان نیاز به چادر وجود دارد و از مسئولین تقاضامندیم در اسرع وقت نسبت به توزیع چادر در بین اهالی اقدام نمایند.

عسکری افزود: اگر امکان تأمین و توزیع چادر مجزا برای خانوارها وجود ندارد، حداقل چادرهای بزرگ عمومی را برپا کنند تا قدری از رنج و سختی اهالی کاسته شود.

تصاویر دریافتی :

پایگاه خبری هرمزبان بنا بر رسالت خبری خود مشکلات شهروندان را پوشش می دهد، امیدواریم هرچه سریعتر اسکان اولیه آسیب دیدگان از زلزله به اتمام برسد و برای جبران خسارات زلزله تدابیر لازم اندیشیده شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.