هرمزبان:معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت : ۴۰۹ شبعه اخذ رای در حوزه انتخابیه شرق هرمزگان پیش بینی شده است.

هرمزبان:معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت : ۴۰۹ شبعه اخذ رای در حوزه انتخابیه شرق هرمزگان پیش بینی شده است.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،علیرضا پاکدامن امروز ۳۰ آذر ماه در نشست اعضای هیات اجرایی حوزه انتخابیه شرق هرمزگان در فرمانداری ویژه شهرستان میناب با اشاره به آغاز رسمی فرآیند انتخابات در کشور اظهار کرد : ان شا الله به پاس حضور مردم در انتخابات در هفتم اسفند ماه بتوانیم امانت دار خوبی برای آرای مردم باشیم.

وی ادامه داد : تعداد ۴۰۹ شبعه اخذ رای در کل حوزه انتخابیه ( میناب ،جاسک ،رودان ، سیریک و بشاگرد ) پیش بینی شده است

نماینده عالی دولت در شهرستان میناب افزود : از این تعداد شعب اخذ رای ۱۰۲ شعبه شهری و ۳۰۷ شعبه روستایی خواهد بود

وی با توجه به جمعیت  حدود ۳۰۰ هزار  نفری شهرستان میناب اذعان کرد : ۴۴درصد شعبات شرق استان هرمزگان در شهرستان میناب خواهد بود.

پاکدامن همچنین افزود : ۱۸۰ شعبه اخذ رای در شهرستان میناب ،۸۴ شعبه اخذ رای درشهرستان رودان ،۵۲ شعبه اخذ رای در شهرستان بشاگرد،۵۸ شبعه اخذ رای در شهرستان جاسک و ۳۵ شعبه اخذ رای در شهرستان سیریک می باشد.

وی در ادامه تصریح کرد : برای آرامش در محل اخذ رای به جز نیروی انتظامی از دهیاران و روسای شورای اسلامی نیز استفاده می شود.

فرماندار ویژه شهرستان میناب عنوان کرد : در کل حوزه انتخابیه ۱۵ هیات اجرای با ۱۸۰ نفر عضو تشکیل شده است .

معاون استاندار فرماندار ویژه شهرستان میناب  گفت : هر نامزد انتخاباتی می تواند یک نفر نماینده در شعب اخذ رای داشته باشد.

وی در بخش پایانی سخنان خود اذعان کرد : یکی از ویژگی های  انتخاباتی در جمهوری اسلامی این است که مردم خودشان برگزار کننده هستند.
منبع: روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان میناب

کد خبر: ۳۹۴۱۰۴۳

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد