بایرلورکوزن 1 – بایرن مونیخ 5؛ توفان یک نیمه ای شاگردان ناگلزمن برای پیروزی کافی بود

0

هرمزبان – بایرن مونیخ توسط شاگردان ناگلزمن بردی پرگل 5 بر یک را مقابل لورکوزن بدست آورد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، بایرن مونیخ بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه سوم به گل رسید. روی یک موقعیت ایستگاهی، ارسال زمینی دایوت اوپامکانو به رابرت لواندوفسکی رسید و او با ضربه ای پشت پا و تماشایی موفق به زدن گل اول تیمش شد. در دقیقه 19 لروی سانه در پشت محوطه جریمه لورکوزن حرکت کرده و با ضربه ای زمینی دروازه حریف را تهدید کرد، اما این بازیکن بدشانس بود و ضربه اش به دیرک دروازه لورکوزن برخورد کرد.
اما توفان بایرن مونیخ در دقیقه 30 آغاز شد. حرکت عرضی آلفونسو دیویس به داخل محوطه باعث شد توپ در مقابل رابرت لواندوفسکی قرار بگیرد و او در شرایطی نامتعادل توانست دروازه لورکوزن را باز کند. در دقیقه 34 این بار نیکلاس سوله درون محوطه جریمه لورکوزن صاحب فرصت شد و به سمت دروازه ضربه زد، اما شوت این بازیکن بعد از برخورد به توماس مولر وارد دروازه حریف شد.

یک دقیقه بعد این بار و با پاس تماشایی توماس مولر بود که سرژ گنبری در موقعیتی تک به تک قرار گرفته و بعد از جا گذاشتن هاردسکی موفق شد به راحتی زننده گل چهارم تیمش لقب بگیرد. اما غوغای بایرن مونیخ ادامه یافت و در دقیقه 38 روی پاس لئون گورتزکا بود باز هم سرژ گنبری صاحب فرصت شده و با ضربه پای چپ و دقیق خود موفق شد دروازه لورکوزن را باز کند تا بایرن مونیخ با برتری حیرت انگیز 0-5 راهی رختکن شود.

در دقیقه 52 بود که با پاس دقیق دیابی به سمت چپ محوطه این دمیربای که می توانست گل اول لورکوزن را به ثمر برساند، اما ضربه زمینی این بازیکن را مانوئل نویر به خوبی و با پا مهار کرد. اما دقایقی بعد لورکوزن بالاخره به گل اول دست یافت. روی پاس عمقی ویرتز، پاتریک شیک در موقعیتی تک به تک و با ضربه ای دقیق که به دیرک هم برخورد کرد، توانست یکی از گل های دریافتی را جبران کند.

در ادامه بایرن مونیخ که از پیروزی خود اطمینان داشت بازیکنانی چون رابرت لواندوفسکی و مولر را برای استراحت و حفظ انرژی برای بازی های بعدی بیرون کشید. در اواخر بازی و روی ارسال مارسل سابیتزر این لروی سانه بود که به راحتی می توانست دروازه هاردسکی را باز کند، اما ضربه سر او از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 85 کینگزلی کومان از زاویه ای بسته دروازه حریف را تهدید کرد، اما ضربه او با مهار هاردسکی همراه شد تا بایرن مونیخ با همان پنج گل لورکوزن را مغلوب بکند.

شرح گل ها:
بایرلورکوزن 0-1 بایرن مونیخ؛ روبرت لواندوفسکی 4`: ضربه خطا را لروی سانه با ارسالی بلند به داخل محوطه جریمه فرستاد، اوپامکانو از سمت راست به صورت سر ضرب و زمینی توپ را به وسط محوطه جریمه فرستاد و روبرت لواندوفسکی با یک ضربه پشت پای زیبا، دروازه بایرلورکوزن را باز کرد.
بایرلورکوزن 0-2 بایرن مونیخ؛ روبرت لواندوفسکی 30`: پس از همکاری خوب تیمی توپ در محوطه به سانه رسید. سانه توپ را به دیویس پاس داد و این بازیکن در عرض محوطه حرکت کرد. توپ از پای دیویس جدا شد و به لواندوفسکی رسید و این بازیکن نیز به خوبی قدر موقعیتش را دانست.
بایرلورکوزن 0-3 بایرن مونیخ؛ توماس مولر 34`: کیمیش کرنر را ارسال کرد، توپ پس از تیر دو به زوله رسید و این بازیکن پس از یک سر توپ، شوت زد. شوت زوله پس از برخورد به مولر وارد دروازه بایرلورکوزن شد.
بایرلورکوزن 0-4 بایرن مونیخ؛ سرژ گنابری 35`: در حمله سریع دیگری از سوی باواریایی ها، توپ در سمت چپ به مولر رسید و این بازیکن با دیدی عالی و پاسی زیبا توپ را به گنابری که با فرار از پشت مدافع بایرلورکوزن خودش را در موقعیت تک به تک قرار داد، رساند و گنابری نیز با ضربه ای سرضرب و دقیق، گل چهارم بایرن مونیخ را به ثمر رساند.
بایرلورکوزن 0-5 بایرن مونیخ؛ سرژ گنابری 37`: یک و دوی فوق العاده گنابری و گورتسکا، گنابری را در موقعیت فوق العاده ای برای گلزنی قرار داد و این بازیکن خیلی زود گل دوم خود را نیز به ثمر رساند تا بایرن مونیخ در همان نیمه نخست با پنج گل پیش بیافتد.
بایرلورکوزن 1-5 بایرن مونیخ؛ پاتریک شیک 55`: پاس در عمق عالی فلوریان ویرتس، در محوطه جریمه به پاتریک شیک رسید و این بازیکن با فرصت طلبی، این موقعیت را تبدیل به گل کرد تا یکی از گل های خورده را جبران کرده باشد.

منبع: خبرگزاری آریا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.