مرور برچسب

هرمزبان

امینه دریانورد : افتتاح اولین پیشخان خدمات کتابخانه‌ای در روستای مهرگی شهرستان سیریک

هرمزبان - با حضور امینه دریانورد مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان اولین پیشخان خدمات کتابخانه‌ای در شهرستان سیریک افتتاح شد.
ادامه خبر ...

نماینده مجلس: شاهد کاهش سن مصرف دخانیات و بالا رفتن مصرف در بین جامعه زنان هستیم

هرمزبان - احمد مرادی نماینده مردم مرکز هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: شاهد کاهش سن مصرف دخانیات و بالا رفتن مصرف در بین جامعه زنان هستیم.
ادامه خبر ...

برگزاری دومین جلسه شورای مهارت شهرستان بندر خمیر

هرمزبان – دومین جلسه شورای مهارت شهرستان بندر خمیر به ریاست فرماندار بندر خمیر با حضور رضا علی زاده مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان ، اعضای شورای شهر ،شهردار و نماینده مرکز آموزش فنی و حرفه ای در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
ادامه خبر ...

بخشدار سندرک : ۲۵ طرح عمرانی در بخش سندرک در دهه فجر به بهره برداری می رسد

هرمزبان – علی شهمرادی بخشدار سندرک گفت: ۲۵ طرح عمرانی در بخش سندرک در دهه فجر به بهره برداری می رسد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ۲۵ طرح عمرانی در بخش سندرک…
ادامه خبر ...

یک تجربه ناموفق / اجرای آزمایشی کالابرگ الکترونیک در هرمزگان و پشتیبانی که وجود ندارد

هرمزبان - یادداشت مهدی کمالی مدیرمسئول هرمزبان با موضوع "یک تجربه ناموفق / اجرای آزمایشی کالابرگ الکترونیک در هرمزگان و پشتیبانی که وجود ندارد" را می توانید در ادامه مطالعه کنید.
ادامه خبر ...

طرح کالابرگ الکترونیک در هرمزگان / اجرای آزمایشی و غیر اجباری

هرمزبان - طرح کالابرگ الکترونیک بعد از مدتها انتظار به مرحله اجرا در آمد. اجرای آزمایشی طرح کالابرگ الکترونیک به استان هرمزگان رسید و آنطور که مسئولان می گویند طرح کالابرگ الکترونیک اجباری نیست.
ادامه خبر ...

مجید سلحشور : کمبود آمبولانس یک معضل لاینحل و بسیار خطرناک برای میناب است

هرمزبان - مجید سلحشور فرماندار ویژه میناب در دیدار با رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: کمبود آمبولانس یک معضل لاینحل و بسیار خطرناک برای میناب است.
ادامه خبر ...

حسین عباس نژاد : 382 بانوی دریانورد در بنادر مسافری استان مشغول به کار هستند

هرمزبان - حسین عباس نژاد مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 382 بانوی دریانورد در دو حوزه عملیاتی و خدماتی در بنادر مسافری استان به فعالیت اجتماعی و پیشه دریانوردی مشغول هستند.
ادامه خبر ...

با گذشت دو هفته، هیأت رئیسه از اعلام وصول بودجه از 1402 خودداری می کند/ گروکشی بودجه توسط مجلس منجر…

هرمزبان - با گذشت دو هفته، هیأت رئیسه از اعلام وصول بودجه 1402 خودداری می کند. حقوقدانان می گویند گروکشی بودجه توسط مجلس منجر به آشفتگی اجرایی در کشور می شود. گزارش روزنامه ایران از چرایی تأخیر در ارسال لایحه بودجه 1402 به مجلس را در ادامه…
ادامه خبر ...