×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Sunday, 20 September , 2020
نظرسنجی هرمزبان / ملاک شما برای انتخاب نمایندگان مجلس چیست؟
08 آذر 1398

هرمزبان: در نظرسنجی امروز شرکت کنید و ملاک خود را برای رأی به کاندیدای نمایندگی مجلس انتخاب کنید.

آیا با پیشنهاد نماینده شرق استان مبنی بر تقسیم هرمزگان موافقید؟
04 تیر 1398

هرمزبان: در نظرسنجی هرمزبان با موضوع تقسیم هرمزگان و تشکیل هرمزگان شرقی شرکت نمایید و دیدگاه خود را با هم استانی ها به اشتراک بگذارید.

با کدام نام برای منطقه خود موافقید؟
03 اسفند 1396

این نظرسنجی به درخواست تعدادی از اهالی منطقه توکهور هشت بندی برگزار شده است.

سنگینی کفه ی مخالفان تغییر تقسیمات کشوری در استان هرمزگان
26 بهمن 1396

نظرسنجی هرمزبان در خصوص تغییر تقسیمات کشوری در جنوب کشور به ویژه استان هرمزگان به مدت هفت روز انجام می شود و در دومین روز نظرسنجی، مخالفان تغییر تقسیمات کشوری با 5 درصد افزایش به 54 درصد کل آراء رسیدند.

نظرسنجی هرمزبان/ آیا موافق تغییر تقسیمات کشوری در جنوب کشور به ویژه استان هرمزگان هستید؟
24 بهمن 1396

آنچه مسلم است این تغییرات مخالفان و موافقان گوناگونی در سطوح مختلف دارد، در نظرسنجی امروز هرمزبان به بررسی دیدگاه هم استانی های عزیز در این خصوص می پردازیم.

تا چه اندازه از خدمات دولت‌مردان تدبیر و امید در شهرستان خود رضایت دارید؟
08 شهریور 1395

همراهان هرمزبان سلام ضمن تبریک هفته دولت به مسئولین دلسوز و کارمندان محترم، از شما برای شرکت در نظرسنجی هرمزبان دعوت می شود. سوال: تا چه اندازه از خدمات دولت‌مردان تدبیر و امید در شهرستان خود رضایت دارید؟ ۱. خیلی زیاد ۲ زیاد ۳. متوسط ۴. کم ۵. خیلی کم عدد گزینه مورد نظرتان را […]

«رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید»؛ مهمترین جمله رهبر انقلاب در سال ۹۴
27 اسفند 1394

«رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید»؛ این جمله حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان مهمترین و به یادماندنی‌ترین جمله رهبر انقلاب اسلامی در سال ۹۴ از نگاه مردم انتخاب شد.

نظرسنجی های انتخاباتی هرمزبان غیرفعال شدند
27 بهمن 1394

هرمزبان:در پی اخطاریه “شورای مجازی نظارت بر فعالیت های مجازی انتخابات”، نظرسنجی های انتخاباتی هرمزبان از دسترس خارج شدند.

کدام کاندیدای مجلس خبرگان را اصلح می دانید
24 بهمن 1394

هرمزبان: شما به عنوان یک هرمزگانی، کدام کاندیدای مجلس خبرگان رهبری را اصلح می دانید؟ نظر خود را می توانید در اینجا مکتوب نمایید. هرمزبان فرصتی فراهم آورده است که هم استانی های عزیز، در فضایی دوستانه به دفاع از کاندیدای مجلس خبرگان مد نظر خویش بپردازند. فقط قبل از این که نظر خود را […]

نظرسنجی انتخابات مجلس خبرگان رهبری در هرمزگان
24 بهمن 1394

هرمزبان: از شما هم استانی های عزیز و گرامی دعوت می کنیم در نظرسنجی هرمزبان، در مورد انتخابات مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه هرمزگان مشارکت نمایید. برای حفظ اعتبار و امنیت نظرسنجی، با هر ip و دستگاه متصل به اینترنت فقط یک بار می توان رأی داد. بنابراین اگر در رأی دادن با مشکل […]