×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین اخبار:

  .::.   برابر با : Wednesday, 7 December , 2022
به مناسبت روز جهانی پیشگیری از خودکشی/ نگاهی به عوامل خودکشی
۱۹ شهریور ۱۴۰۱

هرمزبان – ۱۰ سپتامبر برابر با ۱۹ شهریور، روز جهانی پیشگیری از خودکشی نام‌گذاری شده که هدف آن بالا بردن آگاهی همگانی و جهانی درباره خطرات و آسیب‌های خودکشی و پیشگیری از این اقدام است.

خودکشی کارگر نیشکر هفت‌تپه تکذیب شد
۲۳ آذر ۱۳۹۹

دادستان شوش، خودکشی فردی که رابطه استخدامی با شرکت نیشکر هفت‌تپه داشته را تکذیب کرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، خبری مبنی بر خودکشی یکی از کارگران شرکت نیشکر هفت‌تپه به اسم «رضا آل‌کثیر» به دلیل اخراج از کار در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. بیشتر بخوانید: وقتی دست مالک هفت‌تپه رو می‌شود! مصطفی نظری دادستان شهرستان […]

تبلت؛ نوشدارویی بعد از…
۰۲ آبان ۱۳۹۹

هرمزبان -بوشهر خودکشی فقیرانه دانش آموز ۱۱ ساله در همسایگی پایتخت انرژی ایران، یکی از چند خبر تلخ مهر نامهربان سال کرونایی ایران بود… این خبر واکنش های زیاد و متفاوتی داشت، اما اسناد حضور ناشاد او در «شاد» و مصاحبه ها و بیانیه های نماینده و دادستان و آموزش و پرورش هم نتوانست عریانی […]

دو خودکشی در شهرهای جنوبی بوشهر در کمتر از یک هفته نگران‌کننده است
۲۶ مهر ۱۳۹۹

هرمزبان – معاون سیاسی استاندار بوشهر با تاکید بر اهمیت افزایش مراقبت روانی و روحی کودکان و نوجوانان در برابر آسیب‌های اجتماعی گفت: باید توجه خانواده‌ها به مراقبت روانی و روحی از کودکان و نوجوانان معطوف شود.

اقدام به خودکشی یک کارگر ستاره خلیج فارس
۱۳ مرداد ۱۳۹۵

هرمزبان:صبح امروز یک کارگر پیمانکاری ستاره خلیج فارس به دلیل 4 ماه معوقات مزدی اقدام به خودکشی کرده است این درحالیست که زمزمه هایی از توقف فعالیت شرکت‌های پیمانکاری به گوش می‌رسد.

سرهنگ مهدی بهرامی:سیر صعودی خودکشی در هرمزگان
۱۵ مرداد ۱۳۹۴

هرمزبان:معاون اجتماعی نیروی انتظامی هرمزگان گفت: با توجه به آمارهای موجود در سطح استان هرمزگان در رابطه با خودکشی های موفق، سیر صعودی را نشان می دهد که موضوعی نگران کننده است.