خبر فوری

آرشیو برچسب: بندرعباس

امام جمعه بندرعباس: موشک‌های سپاه حامل اقتدار ملت و جنبه بازدارندگی ایران است

هرمزبان –امام جمعه بندرعباس با قدردانی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جریان حمله به لانه های شیطان در اربیل، سوریه و پاکستان گفت : این حمله موشکی حاوی پیام اقتدار ملت ایران به شیطان بزرگ آمریکا و انگلیس نیز بود که بدانند جنبه بازدارندگی ایران همیشه فعال و پویا است .

ادامه خبر »

بازدید اهالی رسانه از پروژه های قابل افتتاح درمانی در سفر رییس جمهور

هرمزبان – بیمارستان کودکان بندرعباس با یک تغییر توسعه و تجهیز جدید با ۱۱۱ تخت بستری و درمان در ۴ طبقه از پروژه های آماده شده برای افتتاح در سفر آینده نزدیک رییس جمهور به هرمزگان است.

ادامه خبر »

ماجرای «هواپیمای بی صاحب» در ساحل بندرعباس چیست؟ +فیلم

هرمزبان – اخیرا ویدیویی در فضای مجازی درباره تصویری ماهواره ای از یک هواپیمای بی صاحب در ساحل بندرعباس منتشر شده که بازتاب زیادی داشته است.

ادامه خبر »

گزارش تصویری/ برگزاری جشن تکلیف و آغاز بندگی ۷۰۰۰ نفره دانش آموزان بندرعباسی

هرمزبان – امروز چهارشنبه 27 دی جشن تکلیف و آغاز بندگی ۷۰۰۰ نفره دانش آموزان بندرعباسی با مشارکت دانش آموزان ۶۰ مدرسه ابتدایی بندرعباس در مسجد جامع شهر برگزار شد. تصاویری از این مراسم را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

ادامه خبر »

۵۴ داوطلب از حوزه انتخابیه بندرعباس تایید صلاحیت شدند

هرمزبان –رئیس ستاد انتخابات شهرستان بندرعباس گفت:حسن فلاحتی مطرح کرد: هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اسامی داوطلبان تأیید صلاحیت شده را به ستاد انتخابات شهرستان بندرعباس ارسال کرد.

ادامه خبر »

مهدی نوبانی: الحاق ١٢ دستگاه «تاکسی‌ون» و ۱۰ دستگاه اتوبوس درون شهری به بندرعباس

هرمزبان –شهردار بندرعباس گفت: ١٢ دستگاه تاکسی ون و ١٠ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل درون شهری بندرعباس اضافه شد.

ادامه خبر »

سردار جاویدان: رفع تصرف از اراضی ملی در شهرستان بندرعباس

هرمزبان – سردار جاویدان فرمانده انتظامی هرمزگان از رفع تصرف ۳ هزار و ۵۴۰ متر مربع از اراضی ملی در شهرستان بندرعباس خبر داد.

ادامه خبر »

سرویس رایگان مدارس استثنایی ؛ در پایتخت سیاسی آری ، در پایتخت اقتصادی خیر

هرمزبان – در حالی گاهی از بندرعباس به عنوان پایتخت اقتصادی ایران یاد می شود که دانش آموزان مدارس استثنایی آن همچون دانش آموزان تهرانی از سرویس رایگان مدارس استثنایی برخوردار نیستند.

ادامه خبر »

حجت‌الاسلام رحمانی: همایش تقریب مذاهب اسلامی در بندرعباس برگزار شد

هرمزبان – حجت‌الاسلام رحمانی سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی بندرعباس گفت: همایش تقریب با موضوع نقش انقلاب اسلامی در شکل گیری گفتمان وحدت، به همت بسیج دانشجویی دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی بندرعباس برگزار شد.

ادامه خبر »

لزوم ارتقای دانش آتش نشانان

هرمزبان –امام جمعه بندرعباس با تأکید بر لزوم ارتقای دانش آتش نشانان گفت: امنیت آتش‌نشان ها باید حفظ و در صورت نیاز برای تامین تجهیزات، اقدامات لازم انجام شود تا با مشکل روبرو نشوند.

ادامه خبر »

محمد محسنی : آموزش رشته‌های گردشگری و هتل‌داری در هنرستان‌های بندرعباس

هرمزبان –مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی هرمزگان گفت: با شروع سال تحصیلی جدید، رشته‌های گردشگری و هتل‌داری در هنرستان‌های بندرعباس آموزش داده می‌شود.

ادامه خبر »

احسان اکبری: بیش از ۷۶۰ معتاد متجاهر در بندرعباس جمع آوری شد

هرمزبان – مدیر مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب‌های معتادان ماده ۱۶ هرمزگان گفت: امسال بیش از ۷۶۰ معتاد متجاهر در بندرعباس جمع آوری شد.

ادامه خبر »

احمد سالاری فر : سوخت گیری با کارت آزاد در بندرعباس فقط در جَرون و سه جایگاه دیگر + اسامی

پمپ بنزین جایگاه سوخت گیری

هرمزبان – مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان گفت: رانندگان برای سوخت گیری با کارت آزاد در بندرعباس فقط به این 4 جایگاه مراجعه کنند.

ادامه خبر »

۲ محکوم به قصاص نفس و ۲۲ محکوم مالی در یک هفته آزاد شدند

هرمزبان – با همت نمایندگی ستاد ملی صبر در استان‌های «بوشهر، هرمزگان و گلستان» و جلب رضایت شکات تنها در مدت زمان یک هفته رهایی ۲ محکوم از قصاص نفس و آزادی ۲۲ محکوم مالی امکانپذیز شد.

ادامه خبر »

محمود غیبی: کارگاه آموزشی تخصصی مداخلات درمانی روانپزشکی در بندرعباس برگزار شد

هرمزبان – محمود غیبی از برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی مداخلات درمانی روانپزشکی در راستای پیشگیری از خودکشی ویژه ویژه اعضای تخصصی مراکز مشاوره در بندرعباس برگزار شد.

ادامه خبر »