آرشیو ماهانه

خرداد 1398

زلزله خانمان برانداز ملخ ها در سیاهو / جای خالی ستاد بحران در وضعیت بحرانی کشاورزان و مردم

هرمزبان: با هجوم ملخ های صحرایی به دهستان سیاهو محیط زیست این منطقه و زندگی هزاران نفر از اهالی در معرض خطر قرار گرفته است. خطری که میزان آسیب آن از زلزله ۸ ریشتری هم بیشتر و مخرب تر است.
ادامه خبر ...

بیانیه جمعی از دانش‌آموختگان و اساتید دانشگاه ادیان در واکنش به مزایده دانشگاه

هرمزبان:گروه اندیشه ــ در پی اقدام بانک ملی ایران در به مزایده گذاشتن دانشگاه ادیان و مذاهب، جمعی از دانش‌آموختگان، اساتید و کارکنان این دانشگاه بیانه‌ای صادر کردند.
ادامه خبر ...

اهدای عضو | جزئیات اهدای اعضای بدن دختر جوان هرمزگانی در شب تولدش

هرمزبان: اعضای بدن زهرا حسین پور فرزند عباس دختر جوان ۲۰ ساله اهل هشت بندی که بر اثر یک ضایعه ناگهانی دچار مرگ مغزی شده بود، در شب تولدش اهدا و به تعدادی بیمار جان دوباره بخشید.
ادامه خبر ...

پرچم بزرگ پرافتخار ایران اسلامی در جنوبی ترین نقطه جزیره ابوموسی بر افراشته شد

هرمزبان: باحضور مهندس پوربابایی فرماندار شهرستان ابوموسی، سرهنگ مرادی فرمانده قرارگاه راهکنشی امام سجاد(ع)، جمعی از مسئولان و فرماندهان نظامی و انتظامی بمناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر پرچم بزرگ پرافتخار جمهوری اسلامی ایران در جنوبی ترین نقطه…
ادامه خبر ...

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی : ظرفیت دکتری به طور جدی کم نشده است

هرمزبان:رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تبیین رشته های درست و کارآمد برای اشتغال دانشجویان، اظهار کرد: اگر جذب دانشجویان در مقطع دکتری به منظور تربیت فناوران و پژوهشگرانی باشد که اقتصاد دانش بنیان را حمایت کنند و کارآفرینی را ارتقا…
ادامه خبر ...

نشست پیوستن بندرعباس به شبکه شهرهای خلاق با حضور عباس امینی زاده

هرمزبان:در نشستی با حضور عباس امینی زاده شهردار بندرعباس و دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو، زمینه‌های پیوستن شهر بندرعباس به شبکه شهرهای خلاق، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ادامه خبر ...

نماینده ولی فقیه در هرمزگان : مردم با گرانی می‌سازند اما با فساد نه

هرمزبان: نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در آیین تکریم و معارفه رئیس کل دادگستری استان گفت: مردم با گرانی می‌سازند اما با فساد نه. زیرا ما برای گرانی توجیه داریم اما برای دستگاه قضا توجیهی نداریم.
ادامه خبر ...