آرشیو ماهانه

مرداد 1396

نگاه مقام معظم رهبری به حوزه فرهنگ، یک نگاه ایرانی اسلامی است

هرمزبان:گروه معارف: تولیت مدرسه علمیه امام حسین(ع) بابل گفت: نگاه مقام معظم رهبری به حوزه فرهنگ، یک نگاه ایرانی اسلامی است که هم در بردارنده پیشینه و قدمت فرهنگ هفت هزار ساله ایرانی و هم افتخار به دیانت و فرهنگ اهل بیت(ع) است.
ادامه خبر ...

جلسه اخیر هیأت نظارت مرکزی مشترک بدون دستیابی به هرگونه مصوبه و رای گیری پایان یافته است

هرمزبان:پیرو خبر منتشر شده در برخی سایت‌ها و شبکه های اجتماعی مدیر سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ضمن تکذیب خبر منتشره به بیان جزئیاتی از جلسه هیات نظارت مرکزی مشترک پرداخت.
ادامه خبر ...

هوشیاری در مقابل دشمن باید همیشگی باشد/ لزوم پرهیز از افراط و تفریط

هرمزبان:گروه اجتماعی: جانشین سازمان بسیج مستضعفین با یادآوری فرمایشات امام(ره) كه خطاب به فرماندهان سپاه فرمودند هر شب به دشمن هجمه كنید؛ خواب را از چشم دشمن بگیرید؛ به دشمن امان ندهید، گفت: این فرمایشات راهبردی بود كه برای ما ترسیم فرمودند…
ادامه خبر ...

قاضی عسکر: کسانی که مردم را از سفر حج دلسرد کردند توبه کنند/ مردم برای حج دغدغه نداشته باشند

هرمزبان:سرپرست حجاج ایرانی بابیان اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری درباره حج به فتنه‌ها پایان داد، گفت: کسانی که به دنبال تعطیلی حج بودند فهمیدند که سفر حج تصمیم نظام بوده است.
ادامه خبر ...

بهم ریختگی در فهرست کالاهای وارداتی/قانون در کشور ما حرمت ندارد

هرمزبان:نماینده سابق مجلس گفت: نگاهی به فهرست کالاهای وارداتی و کالاهایی که در داخل تولید می‌شود، نشان می‌دهد که یک بهم ریختگی وجود دارد و در این بین پای مافیاهایی در درون دستگاه‌ها دیده می شود.
ادامه خبر ...

اجرای برنامه‌های نهاد رهبری در قالب ۱۱ طرح راهبردی/ فعالان فرهنگی توانمندسازی می‌شوند

هرمزبان:مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد لرستان با اشاره به اجرای برنامه‌های نهاد در ۱۱ طرح راهبردی طی سال جاری، از توانمندسازی فعالان فرهنگی خبرداد.
ادامه خبر ...

تعریف پیشرفت و راه های رسیدن به آن از دیدگاه مقام معظم رهبری بر اساس نظریه گفتمان لاکلاو و موفه

هرمزبان:در این پژوهش نگارندگان به دنبال پاسخ به این سوال هستند . که توسعه از دیدگاه مقام معظم رهبری چه بار مفهومی دارد و چگونه می توان به پیشرفت رسید؟
ادامه خبر ...