آرشیو ماهانه

اردیبهشت 1396

آمادگی دستگاه قضایی به منظور رسیدگی خارج ازنوبت به جرائم انتخابات

هرمزبان:بندرعباس - رئیس ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی استان هرمزگان از آمادگی دستگاه قضایی به منظور رسیدگی خارج از نوبت به جرائم و تخلفات انتخاباتی خبر داد.
ادامه خبر ...

ورود ۱۲ میلیون گردشگر در سال ۹۵ به مناطق آزاد

هرمزبان:معاون اجتماعی، فرهنگی و گردشگری مناطق آزاد کشور گفت: حدود ۱۲ میلیون گردشگر در سال ۹۵ به مناطق آزاد رفتند که ۱۲ هزار و ۴۰۰ میلیون تومان درآمد حاصل از ورود این گردشگران بوده است.
ادامه خبر ...

مرکز مبارزه با مفاسد اقتصادی در بسیج دانشجویی فارس آغاز به کار کرد

هرمزبان:گروه سیاست و اقتصاد: مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس گفت: مرکز دانشجویی مبارزه با مفاسد اقتصادی با عنوان «حدید» ذیل قرارگاه دانشجویی اقتصاد مقاومتی در استان فارس آغاز به کار کرد.
ادامه خبر ...

تقدیر از پاسداران انقلاب تکریم ارزش‌ها و ایثارگری‌ها است

هرمزبان:حجت الاسلام و المسلمین اکبری گفت: تقدیر از پاسداران انقلاب تکریم ارزش‌ها، فداکاری‌ها و ایثارگری ها است و نظام مقدس اسلامی در سایه این تفکر و فرهنگ ناب به بار نشسته و به عنوان الگوی مردم سالاری دینی به جهانیان معرفی شده است.
ادامه خبر ...

دولت یازدهم از پس بزرگترین خواسته رهبری بر آمد

هرمزبان:مقام معظم رهبری در بیشتر بیانات خود از مسوولان خواسته اند تا با مقوله قاچاق جدی تر مقابله کنند، دولت یازدهم برای رسیدن به این خواسته بسته های مختلفی تدوین کرده و موفق شد در برخورد با قاچاق در دنیا رتبه سوم را کسب کند لذا دولت یازدهم…
ادامه خبر ...

نتایج تحقیق از صندوق ذخیره فرهنگیان 21 اردیبهشت به صحن می‌رود / بیشترین تخلفات بین سال 92 تا 95 بوده

هرمزبان:عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه ابعاد گسترده تخلف در صندوق ذخیره فرهنگیان کار تحقیق و تفحص از این صندوق را طولانی کرده از ارایه گزارشی جامع در روزهای آتی پیرامون نتایج بررسی تخلفات صورت گرفته خبر داد و گفت: بیشتر…
ادامه خبر ...

گنبدکاووس باید به عنوان مقصد گردشگری در منطقه معرفی شود

هرمزبان:معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: با توجه به ظرفیت‌های شهرستان و جذابیت‎های گردشگری و تاریخی باید در انتخابات شورای شهر با انتخاب افراد متخصص و باصلاحیت، گنبدکاووس را به مقصد گردشگری در منطقه تبدیل کرد.
ادامه خبر ...

پس از تاکید رهبر انقلاب در صدد تکمیل خاطرات روزهای نبرد هستم

هرمزبان:فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بعد از تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر ثبت خاطرات دفاع مقدس به طور جدی به آن توجه کرده‌ام و در صدد تکمیل دست‌نوشته‌های خود از آن روزها هستم.
ادامه خبر ...

دلیل پرداخت نشدن خسارت آتش‌نشانان پلاسکو/ نیازمند مقرراتی هستیم که دستمان بازتر شود

هرمزبان:در سال گذشته موضوعاتی در سیاست خارجی و داخلی ایران رخ داد که صنعت بیمه کشور را بیش از پیش با چالش رو به رو کرد، همچنین برای بیمه گذاران عملکرد شرکت‌های بیمه در فجایع ملی بیش از گذشته مورد سوال قرار گرفت، ایسنا درباره جزئیات این…
ادامه خبر ...