آرشیو ماهانه

مهر 1395

علیرضا امینی: هر قاضی درگیر 1500 پرونده/شرکت 15 هزار نفر زن در آزمون منصب قضا

هرمزبان: معاون منابع انسانی قوه قضائیه گفت: 10 هزار قاضی در سراسر کشور فعالیت دارند و از سوی دیگر 15 میلیون پرونده وجود دارد، بنابراین هر قاضی میانگین با یکهزار و 500 فقره پرونده درگیر است که امکان دارد، این تعداد افزایش یابد.
ادامه خبر ...

رئیس صدا و سیما: راز ایستادگی یمن و بحرین، پرچم حسین (ع) است

هرمزبان: رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی راز مقاومت و ایستادگی ملت یمن و بحرین در برابر سرکوبگری وحشیانه دولت های تکفیری ها را اهتزار پرچم امام حسین (ع) و تبعیت از مکتب عاشورا دانست.
ادامه خبر ...

پدر شهید کاظم عباس‌زاده، پیرغلام اهل‌بیت(ع) حاجی‌آباد تجلیل شد

هرمزبان: در چهارمین اجلاس بین‌المللی تجلیل از پیر‌غلامان اهل‌بیت(ع) از احمدعلی عباس‌زاده، پدر شهید کاظم عباس‌زاده، پیرغلام حضرت اباعبدالله الحسین(ع) از شهرستان حاجی‌آباد تجلیل شد.
ادامه خبر ...

شب شعر حنجره های ایثار در شهرستان میناب برگزار شد + تصاویر

هرمزبان: به مناسبت هفته دفاع مقدس شب شعری تحت عنوان حنجره های ایثار با همکاری آموزش و پرورش و کانون بسیج هنرمندان سپاه ناحیه میناب در محل کانون شهید عمرانی، با حضور شاعران شهرستان و استان برگزار شد.
ادامه خبر ...

مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و ایمنی + تصاویر

هرمزبان: مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و ایمنی با حضور معاونت پرورشی و تربیت بدنی، ریاست آتش نشانی میناب و خانم سعیده کریمی مشاور فرماندار در امور بانوان در دبیرستان دخترانه شاهد برگزار شد.
ادامه خبر ...

بازدید نمایندگان وزارت ازمدارس شهرستان میناب

هرمزبان: رئیس اداره مهندسی فرایندها وتحولات اداری وزارت آموزش و پرورش:کار کردن در مناطق محروم کاری است دلی که همکاران با جان ودل آن را انجام می دهند و این باعث افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
ادامه خبر ...

حضور فرماندار و مسئولین آموزش و پرورش در دبیرستان شهید چمران میناب + تصاویر

هرمزبان: معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب جناب مهندس نخعی و معاون مدیر کل و رئیس آموزش و پرورش میناب جناب آقای سالاری و معاون پرورشی و تربیت بدنی جناب آقای مهدی حسینی و سرهنگ حیدری به مناسبت هفته دفاع مقدس آ غاز سال تحصیلی جدید…
ادامه خبر ...