آرشیو ماهانه

تیر 1394

فعال سازی گمرک بندر کوهستک نقش بسزایی در اشتغالزایی منطقه خواهد داشت

هرمزبان:استاندار هرمزگان ضمن تاکید بر تلاش هر چه بیشتر به منظور رفع موانع موجود در مسیر راه اندازی گمرک بندر کوهستک شهرستان سیریک، گفت: فعال سازی این گمرک نقش بسزایی در اشتغالزایی منطقه خواهد داشت.
ادامه خبر ...

اجرای طرح ضربتی پایش کارگاه کشاورزی در بندرعباس

هرمزبان:رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس گفت : بازرسان بهداشت حرفه ای مرکز بهداشت در سه ماهه ابتدای امسال با اجرای طرح ضربتی از ۵۰۰ باب کارگاه با جمعیت بالای ۲۰ نفر بازدید و بازرسی کردند.
ادامه خبر ...

استاندار هرمزگان: همگرایی و وحدت در هرمزگان در دولت تدبیر و امید تقویت شده است

هرمزبان:استاندار هرمزگان با بیان اینکه استفاده از نیروهای کارآمد اهل سنت در مناصب مدیریتی از جمله اقدامات موثر در تقویت همگرایی در استان محسوب می شود، گفت: این کار در دولت تدبیر و امید محقق شده است.
ادامه خبر ...

دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان شایعه بیماری تب کریمه کنگو را تکذیت کرد

هرمزبان:معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: شایعه بیماری تب کریمه کنگو را تکذیب می کنیم و به شهروندان استان اطمینان می دهیم که نگرانی در این خصوص وجود ندارد.
ادامه خبر ...

زنان مرفه منطقه آزاد قشم و محرومیت روستانشینان غربی

هرمزبان:زنان جزیره قشم زندگی دوگانه ای را تجربه می کنند، از یک سو اعلام منطقه آزاد دراین جزیره زندگی زنان شهری را مرفه تر ساخته و از سوی دیگر زنان روستانشین به ویژه روستاهای غربی با محرومیت گریبانگیرند.
ادامه خبر ...

حیوانات در هرمزگان تشنه تلف می شوند

هرمزبان:یک فعال محیط زیست هرمزگان به دلیل خشک شدن چشمه‌ها در زیستگاه‌های غرب استان طی دوماه اخیر و نزدیک شدن حیات وحش به سکونتگاه‌های انسانی، حیوانات زیادی با سقوط در آب انبارها و گودال‌های آب، تلف شده‌اند.
ادامه خبر ...

واحد سی‌تی‌اسکن بیمارستان پارسیان همچنان در کما به سر می‌برد

هرمزبان:با وجود گذشت حدود دو ماه از افتتاح واحد سی‌تی‌اسکن بیمارستان پارسیان به دست وزیر بهداشت و وعده مجدد مسئولان علوم پزشکی هرمزگان برای کاربردی شدن این واحد، کماکان این واحد بی‌استفاده مانده‌ است.
ادامه خبر ...

فهرست پذیرفته شدگان مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی ادارات هرمزگان

هرمزبان:سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان از اعلام فهرست پذیرفته شدگان یک و نیم برابر ظرفیت مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی سال 92 ادارات استان خبر داد.
ادامه خبر ...