قهرمانان و پیشکسوتان موتور سواری واتومبیلرانی هرمزگان تجلیل شدند

0

 

هرمزبان -هیات موتور سواری واتومبیلرانی استان هرمزگان برای نخستین بار در ده سال گذشته طی مراسمی از اعضا ، قهرمانان و پیشکسوتان خود سه شنبه شب تجلیل کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، رییس هیات موتور سواری واتومبیلرانی هرمزگان در این مراسم اظهار داشت: با همراهی و همدلی همه اعضای هیات بتوانیم از ورزشکاران و پیشکسوتان و خود اعضا که قریب به ۳۰۰ نفر هستند تجلیل به عمل آوریم اما باتوجه به شرایط کرونایی ومحدویت ها نتوانستیم بیش از ۸۵ نفر دعوت به عمل آوریم و برای ۲۱۵ نفردیگر لوح تقدیر تهیه و از آنان درهمین جلسه تجلیل شد.
محمد ایرجی بیان کرد: درچند سال اخیر درتمام رشته ها و زیر گروه های موتور سواری واتومبیلرانی تیم ها وکمیته های مختلف تشکیل شدو در شروع فعالیت مان با توجه به محدودیت کرونایی درهفته تربیت بدنی وورزش هشت برنامه موتور سواری واتومبیلرانی برگزار کردیم.

وی ادامه داد:هدفمان این است که درآینده نزدیک شرایطی فراهم کنیم که ورزشکاران استان درمسابقات جنوب کشور دررشته مهارت رانندگی شرکت کنند. همچنین برای تورزیارتی به عتبات عالیات برای موتورهای سنگین و خودروها و شرکت در مسابقات رالی کشورآمادگی لازم فزاهم نماییم.
درادامه مدیرکل تربیت بدنی استان هرمزگان گفت: شروع دوباره مسابقات موتور سواری واتومبیلرانی شور و نشاط اجتماعی را گسترش می دهد و ورزشکاران را دلگرم می کند.

محمود رضا امیاری افزود: فعال کردن هیات های شهرستانی و برگزاری کلاس های آموزشی ویژه ورزشکاران، مربیان و داوران باید در اولویت برنامه هیات استان قرار گیرد.
وی یاد آور شد: برنامه ریزی هیات به نحوی انجام گیرد که ورزشکاران استان درسطح مسابقات ملی و بین المللی دیده شوندچرا که در سطح استان شرایط و امکانات ان فراهم است.
درپایان از تعداد ۸۵ نفر از اعضا ، ورزشکار و پیشکسوت با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

منبع: ایرنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.