حجت الاسلام عبادی زاده: حضور رژیم صهیونیستی و داعش را به هیچ عنوان تحمل نمی کنیم

0

هرمزبان – حجت الاسلام عبادی زاده امام جمعه بندرعباس گفت: راه اندازی جنگ منطقه ای خط قرمز نظام اسلامی است و حضور رژیم صهیونسیتی و داعش را به هیچ عنوان تحمل نمی‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان ، حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده در خطبه های نماز جمعه بندرعباس افزود: هفته نیروی انتظامی با ۲ مسأله پلیس هوشمند و امنیت پایدار شاخص شده و استفاده از ابزارهای نوین یک ضرورت است.

وی ادامه داد: کشورها امنیت جامعه را با ابزارهای جدید مانند دوربین کنترل می‌کنند و حضور فیزیکی پلیس کمرنگ شده است، اما در اینجا برخی افراد با به کارگیری ابزارهای جدید مخالفت می‌کنند.

وی اضافه کرد: امنیت پایدار با اتکال به خدا و معنویت و نیروهای توانمند میسر می‌شود و پلیس امروز پیشانی نظام اسلامی است و هر چه آن  را تقویت و به ابزارهای نوین و معنویت مجهزتر کرد می‌توان پلیسی در طراز انقلاب اسلامی و گام دوم انقلاب داشت.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود به روز عقیدتی اشاره کرد و گفت: کارهای بسیار خوبی در مجموعه‌های عقیدتی و سیاسی ارتش و سپاه و نیروی انتظامی انجام شده است و گزارش‌های خوبی از آنها می‌رسد.

وی ابراز کرد: نزدیک به ۱۶ هزار نفر از برادران ارتشی در حال تلاش حفظ قرآن هستند، ارتش جمهوری اسلامی ایران کارهای بزرگی در زمینه حفاظت از مرز ها و فعالیت های اجتماعی و قرآنی انجام می‌دهد.

عبادی زاده در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: جاده جغین در شهرستان رودان که در فصل زمستان برای جابه‌جایی محصول‌های منطقه استفاده می‌شود خطرناک است.

وی اشاره کرد: همچنین محصول‌های میناب از سمت هشت بندی و منوجان کرمان هم از این راه جابه‌جا می‌شود، این جاده بسیار باریک است و هنگام عبور خودروهای سنگین امکان گذر موتور سیکلت هم نیست و نیاز به تعریض دارد.

عبادی زاده همچنین به سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) اشاره کرد و گفت: بزرگترین مسوولیت آن حضرت آماده کردن جامعه برای پذیرش امامت فرزندشان بود زمانی که امام عصر(عج) به دنیا آمد حدود ۴۰ نفر از یاران خود را دعوت کرد و به آنان گفت این امام بعدی است.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: حادثه غم انگیز قندوز بسیار دلخراش بود و می‌دانیم دشمن همیشه تلاش داشته اختلاف و تفرقه راه بیاندازند، چه کسی از کشته شدن افراد مظلوم و زنان و مردان و بی‌گناهان سود می‌برد، داعش مسوولیت این جنایت را بر عهده گرفته است تا جنگ شیعه و سنی راه بیندازد.

عبادی زاده تصریح کرد: آمریکایی ها از افغانستان رفتند امامی خواهند با استفاده از عوامل خود منطقه را بهم بریزند و دولت افغانستان بایستی مراقب باشد، راه اندازی جنگ منطقه ای خط قرمز نظام اسلامی است و حضور رژیم صهیونسیتی و داعش را به هیچ عنوان تحمل نمی‌کنیم.

وی یاد آور شد: آسیب‌های خانواده از مهمترین مسایل آسیب های اجتماعی است، خانواده بنیان اجتماع است ‌جامعه اسلامی یا خانواده معنا می‌یابد و شکل می‌گیرد، خانواده خود جامعه کوچک و شالکه جامعه بزرگ است و اگر خانواده اصلاح شد جامعه اصلاح می‌شود.

انتهای پیتم

منبع: ایسنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.