آخرین خبرها
خانه » اجتماعی » آموزش و پرورش » اعزام دانش آموزان پسر میناب به اردوهای راهیان نور دریایی در خلیج فارس + تصاویر
اعزام دانش آموزان پسر میناب به اردوهای راهیان نور دریایی در خلیج فارس + تصاویر

امروز انجام گرفت:

اعزام دانش آموزان پسر میناب به اردوهای راهیان نور دریایی در خلیج فارس + تصاویر

هرمزبان: اولین گروه از دانش آموزان پسر شهرستان میناب با بدرقه معاونت پرورشی و تربیت بدنی و دیگر مسئولین، به اردوهای راهیان نور دریایی به مقصد جزیره هرمز اعزام شدند.

آقای امیر مهدی حسینی معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان میناب در حاشیه این اعزام در گفت و گو با خبرنگار هرمزبان با اشاره به این که این اردو به صورت یک روزه برگزار می شود تصریح کرد: دانش آموزان در بازدید از مناطق عملیاتی خلیج فارس با بخش‌ها و ابعاد دیگری از تاریخ دوران دفاع مقدس به ویژه در حوزه دفاع و امنیت دریایی رزمندگان اسلام بیشتر آشنا می شوند.

مهدی حسینی حضور دانش آموزان در مناطق عملیاتی را اقدامی شایسته برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا دانست و افزود: این افتخاری بزرگی است که نصیب دانش آموزان شهرستان میناب در جهت شناخت و آشنایی هرچه بیشتر با شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت شده است.

وی در ادامه با اشاره به جایگاه ویژه و استراتژیک تنگه هرمز برای کشورمان و همچنین با توجه به این که مقصد این اردو جزیره هرمز است، راهیان نور دریایی را فرصتی خوب برای آشنایی هرچه بیشتر دانش آموزان با وظیفه خطیر پاسبانی حریم دریایی ایران برشمرد.

انتهای پیام/

http://www.hormozban.ir/?p=6776
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*