آخرین خبرها
خانه » اجتماعی » آموزش و پرورش » مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و ایمنی + تصاویر
مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و ایمنی + تصاویر

با حضور معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش میناب و ریاست آتش نشانی میناب صورت گرفت

مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و ایمنی + تصاویر

هرمزبان: مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و ایمنی با حضور معاونت پرورشی و تربیت بدنی، ریاست آتش نشانی میناب و خانم سعیده کریمی مشاور فرماندار در امور بانوان در دبیرستان دخترانه شاهد برگزار شد.

به گزارش هرمزبان، این مراسم که آقای امیر مهدی حسینی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش میناب، آقای مهران ذاکری رئیس اداره آتش نشانی میناب، خانم سعیده کریمی مشاور فرماندار در امور بانوان و آقای جمادی پور نایب رئیس شورای شهر میناب در آن حضور داشتند، با قرائت جمعی قرآن توسط تعدادی از دانش آموزان و همچنین هم خوانی سرود ملی جمهوری اسلامی ایران توسط حضار آغاز شد.

در ادامه، دانش آموزان برنامه های خود را که شامل قرائت مقاله و نامه ای تشکرآمیز خطاب به آتش نشانان می شد اجرا نمودند. پس از آن آقای جمادی پور نایب رئیس شورای اسلامی شهر میناب  به بیان نکاتی پیرامون اقداماتی که پس از آتش سوزی باید انجام شود پرداختند.

در ادامه مراسم رئیس آتش نشانی میناب سخنان آقای جمادی پور را تکمیل نموده راه های مختلف خاموش کردن آتش را بیان نمودند. ایشان همچنین مواردی که در حوزه فعالیت آتش نشانی قرار دارد و شهروندان می توانند با شماره گیری ۱۲۵ از خدمات آتش نشانی بهره مند شوند گفتند که از آن جمله می توان به اطفاء حریق، رها سازی مصدومین گیرکرده در خودروها، نجات افراد محبوس شده درخانه بعلت بازنشدن درب و… اشاره نمود.

پس از آموزش های تئوری جناب ذاکری و همکارشان به آموزش عملی اطفاء حریق پرداختند.

در ادامه می توانید تصاویری از این مراسم را مشاهده نمایید.

انتهای پیام/

http://www.hormozban.ir/?p=6338
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*