آخرین خبرها
خانه » اجتماعی » آغاز سرشماری اینترنتی رایگان در هرمزگان از سوم مهرماه
آغاز سرشماری اینترنتی رایگان در هرمزگان از سوم مهرماه

آغاز سرشماری اینترنتی رایگان در هرمزگان از سوم مهرماه

هرمزبان: معاون فنی و آموزش ستاد سرشماری نفوس و مسکن ۹۵ هرمزگان گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده سرشماری اینترنتی در روستاها و شهرهای استان به صورت رایگان از روز شنبه سوم مهرماه آغاز می شود.

به گزارش هرمزبان،اکبر سلجوقی روز پنجشنبه به خبرنگاران اظهار داشت: ۱۳۷ دفتر ICT روستایی (دفاتر مخابرات روستایی سابق) ، تمام مدارس و دهیاری های و خانه بهداشت ها از شنبه سوم مهرماه به صورت رایگان اطلاعات خانوار ها را در سایت اینترنتی www.sarshomari95.ir ثبت می کنند.
وی افزود : سرپرست خانوارها یا افراد مطلع هر خانوار می توانند با همراه داشتن کد ملی و کد پستی و اطلاعات آدرس محل سکونت خانوار، اطلاعات خانوار را در پایگاه اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۹۵ ثبت کنند.
سلجوقی خاطرنشان کرد : هر خانوار پس از ثبت اطلاعات یک کد ثبت اطلاعات دریافت می کنند که باید در مرحله سرشماری میدانی و حضوری به مأموران آمارگیر ارائه کنند.
وی اضافه کرد : همه شهروندان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.sarshomari95.ir اطلاعات خانوار خود را ثبت کنند که این امر برای کارکنان دولت الزامی است.
معاون فنی و آموزش ستاد سرشماری نفوس و مسکن ۹۵ هرمزگان تاکید کرد: تمام اطلاعات خانوارها محرمانه بوده و در اختیار هیچ نهاد و دستگاهی قرار نمی گیرد.
مرحله اینترنتی و خوداظهاری سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ تا ۲۴ مهرماه ادامه دارد و از ۲۵ مهرماه مرحله میدانی سرشماری با حضور مأموران آمارگیر در شهرها و روستاهای هرمزگان انجام می شود.
منبع: ایرنا
خبرنگار: فاطمه حسینی انتشار دهنده: خلیل تنیده

انتهای پیام /

http://www.hormozban.ir/?p=6176
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*