آخرین خبرها
خانه » هرمزگان » شهرستان بندرلنگه » شهر بندرلنگه » اعزام تیم جهادی متخصصین پزشکی به دهستان دژگان
اعزام تیم جهادی متخصصین پزشکی به دهستان دژگان

مسؤول بسیج سازندگی بندرلنگه خبر داد

اعزام تیم جهادی متخصصین پزشکی به دهستان دژگان

هرمزبان:مسؤول بسیج سازندگی بندرلنگه از اعزام تیم جهادی متخصصین پزشکی به دهستان دژگان شهرستان بندرلنگه خبر داد.

به گزارش هرمزبان،عبدالزهرا لنگه‌ای امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرلنگه از اعزام تیم جهادی متخصصین پزشکی به دهستان دژگان شهرستان بندرلنگه و ویزیت رایگان اهالی روستاهای اطراف این دهستان خبر داد.

وی افزود: در این تیم پزشکی جهادی متخصصین زنان و زایمان، اطفال، جراح مغز و اعصاب، داخلی از سوی بسیج جامعه پزشکی استان هرمزگان حضور داشتند.

مسؤول بسیج سازندگی بندرلنگه اضافه کرد: در این اردوی جهادی پزشکی بیش از ۵۰۰ نفر از اهالی روستاهای دهستان دژگان توسط متخصصین مربوط ویزیت رایگان شدند.

لنگه‌ای در پایان تصریح کرد: امروز بسیج سازندگی با همکاری دیگر اقشار بسیجی در محرومیت‌زدایی، اشتغالزایی، ساخت مسکن مددجو در روستاها ورود پیدا کرده است و حتی از بحث درمانی و آموزشی نیز غافل نشده و هر کجا که دراین روستاها ما کمبودی را برای مردم احساس کنیم وارد عمل می‌شویم و به یاری آنها می‌شتابیم.

وی در پایان یادآور شد: دهستان دژگان در ۸۰کیلومتری شرق بندرلنگه و با جمعیتی بالغ بر ۱۰ هزار نفر از مناطق کمتر توسعه یافته شهرستان بندرلنگه است و به زودی یکی از طرح‌های بزرگ اشتغالزایی نیز با همکاری بسیج سازندگی هرمزگان در این روستا اجرا خواهد شد.

منبع: خبرگزاری فارس

انتهای پیام/

http://www.hormozban.ir/?p=6170
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*