آخرین خبرها
خانه » هرمزگان » شهرستان پارسیان » جاسم جادری: ساخت پروژه های منطقه ویژه پارسیان با استفاده از ظرفیت نیروهای متخصص هرمزگان
جاسم جادری: ساخت پروژه های منطقه ویژه پارسیان با استفاده از ظرفیت نیروهای متخصص هرمزگان

استاندار هرمزگان مطرح کرد

جاسم جادری: ساخت پروژه های منطقه ویژه پارسیان با استفاده از ظرفیت نیروهای متخصص هرمزگان

هرمزبان:استاندار هرمزگان گفت: استفاده از نیروهای متخصص و ماهر استان و شهرستان پارسیان در منطقه ویژه صنایع انرژی‌بر پارسیان ضروری است.

به گزارش هرمزبان،جاسم جادری عصر امروز در جلسه بررسی پروژه‌های سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه صنایع انرژی‌بر پارسیان با بیان اینکه تلاش بسیاری برای بهبود وضعیت منطقه ویژه پارسیان انجام داده‌ایم، عنوان کرد: امیدواریم شاهد تحول در انجام خدمات زیربنایی در این منطقه باشیم.

وی ادامه داد: مکاتبات و مراجعات و مذاکرات بسیاری برای انجام کارها و رفع مشکلات این منطقه انجام شده و هم‌اکنون نیز یک مدیر اجرایی جداگانه برای این منطقه تعیین شده است.

استاندار هرمزگان افزود: مجوزهای خوبی برای سرمایه‌گذاری در این منطقه صادر شده و نیاز است جلسات مرتبط با این منطقه به صورت مرتب برگزار و مسائل مربوط به این منطقه پیگیری شود.

جادری تصریح کرد: فعالیت منطقه ویژه پارسیان موجب توسعه و پیشرفت این شهرستان و غرب استان می‌شود و ما تاکید داریم که ظرفیت‌های موجود در استان برای ساخت و بهره‌برداری پروژه‌های این منطقه به کار گرفته شود.

وی بیان داشت: استفاده از نیروهای متخصص و ماهر استان و شهرستان پارسیان در منطقه ویژه صنایع انرژی‌بر پارسیان یک ضرورت است و این منطقه باید موجب اشتغال‌زایی برای نیروهای این استان شود و باید از توان و ظرفیت مردم این استان در توسعه و پیشرفت این منطقه استفاده کنیم.

به گزارش فارس، منطقه ویژه صنایع انرژی‌بر پارسیان در غرب استان هرمزگان، دارای ۶ هزار و ۱۹۰ هکتار اراضی قابل استفاده است که احداث صنایعی هم‌چون پتروشیمی، فولاد، آلومینیوم، نیروگاه و اسکله برای آن پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

http://www.hormozban.ir/?p=5935
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*