آخرین خبرها
خانه » هرمزگان » شهرستان بندرلنگه » شهر بندرلنگه » سرهنگ محمود حافظی: کشف دو هزار و ۳۵۲ ثوب البسه خارجی قاچاق در بندرلنگه
سرهنگ محمود حافظی: کشف دو هزار و ۳۵۲ ثوب البسه خارجی قاچاق در بندرلنگه

سرهنگ محمود حافظی: کشف دو هزار و ۳۵۲ ثوب البسه خارجی قاچاق در بندرلنگه

هرمزبان:فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه از کشف دو هزار و ۳۵۲ ثوب البسه خارجی قاچاق به ارزش دو میلیارد و ۱۱۶ میلیون ریال در شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،سرهنگ محمود حافظی گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله البسه قاچاق به‌وسیله دو دستگاه خودروی پژو دریکی از روستاهای بندرلنگه مأموران پلیس بلافاصله به محل اعزام شدند و ضمن شناسایی محل و مشاهده خودروها دستور ایست دادند.

وی با اشاره به اینکه راننده خودروها بدون توجه به‌فرمان پلیس به سمت محورهای خاکی اطراف متواری شدند، افزود: طی تعقیب و گریز به‌عمل‌آمده  راننده‌ها بارها کردن خودرو از محل متواری و مأموران در بازرسی از خودروهای مذکور، دو هزار و ۳۵۲ ثوب البسه خارجی قاچاق به ارزش دو میلیارد و ۱۱۶ میلیون ریال کشف کردند .

فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه با اشاره به اثرات سوء قاچاق بر اقتصاد كشور، تصریح کرد: شهروندان در صورت اطلاع از فعالیت قاچاقچیان، مراتب را هر چه سریع‌تر به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند تا نسبت به دستگیری هنجارشکنان در سریع‌ترین زمان اقدام شود.

منبع: ایسنا

http://www.hormozban.ir/?p=5874
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*