آخرین خبرها
خانه » صفحه نخست » بیش از ۵۷ میلیارد ریال کالای قاچاق در هرمزگان کشف شد
بیش از ۵۷ میلیارد ریال کالای قاچاق در هرمزگان کشف شد

فرمانده انتظامی هرمزگان:

بیش از ۵۷ میلیارد ریال کالای قاچاق در هرمزگان کشف شد

هرمزبان: فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش ۵۷ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال در ۴ عملیات موفق پلیسی در سطح استان خبر داد.

به گزارش هرمزبان، سردار عزیزالله ملکی اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان “بندرلنگه ” حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده کانتینردار مشکوک شده و در بازرسی تخصصی از کامیون پنج تن و ۴۶۰ کیلوگرم قطعات هواساز قاچاق فاقد مدارک گمرکی به ارزش ۴۵ میلیارد ریال کشف و یک متهم را در این زمینه دستگیر کردند.

وی بیان داشت: همچنین مأموران انتظامی شهرستان خمیر با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی از دپوی کالای قاچاق در روستای “کسه” از توابع کهورستان مطلع و با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از محل ۲۱ هزار و ۵۴۱ ثوب انواع البسه و ۲۳ هزار و ۷۶۲ عدد انواع مواد نیروزا به ارزش ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کشف کردند.

این مقام انتظامی اذعان داشت: در عملیاتی دیگر مأموران انتظامی شهرستان “بستک” با اجرای طرح پایش محورهای مواصلاتی ۲ دستگاه کانتینر حاوی کالای قاچاق را متوقف و در بازرسی از آن سه میلیون و ۸۲ هزار عدد انواع اسباب بازی، چهار هزار و ۸۰ عدد انواع بلندگوی خودرو و ۴۹۸ عدد مانیتور قاچاق به ارزش ۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال کشف و دو متهم را در این زمینه دستگیر کردند.

سردار ملکی با اشاره به عملیات موفق دیگری توسط مأموران انتظامی شهرستان بندرعباس تصریح کرد: ماموران ایست بازرسی شهید میرزایی “بندرعباس” با توقیف یک دستگاه سواری سمند،  ۲۵۰ هزار نخ سیگار خارجی و ۳۸۷ دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال کشف و یک متهم را در این زمینه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی هرمزگان خطر قاچاق را برای استان و کشور خطر امنیتی و اقتصادی بزرگی دانست و تصریح کرد: تمام انسان‌های مؤمن و با انصاف باید با این پدیده زشت و خلاف شرع که منطبق بر خواست دشمن است مقابله کنند و عموم شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه جرم، با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند تا در اسرع وقت نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم/ پایگاه خبری پلیس

http://www.hormozban.ir/?p=5771
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*