آخرین خبرها
خانه » اجتماعی » کیش میزبان نمایشگاه و همایش شهر ایده آل
کیش میزبان نمایشگاه و همایش شهر ایده آل

کیش میزبان نمایشگاه و همایش شهر ایده آل

هرمزبان: ششمین نمایشگاه و همایش شهر ایده آل دی ماه امسال در جزیره کیش برگزار می شود.

هرمزبان: ششمین نمایشگاه و همایش شهر ایده آل دی ماه امسال در جزیره کیش برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،در این نمایشگاه شرکت های فعال تازه ترین دستاوردها و تولیدات خود را در حوزه مدیریت شهری و خدمات شهری وهمچنین شهرداری های کشور فرصت های سرمایه گذاری شهری خود را در معرض دید علاقه مندان قرارخواهند داد.

رویداد بزرگ شهر ایده آل در سال های گذشته با حمایت سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، متشکل از نمایشگاه همایش ها و نشست های تخصصی حوزه های متنوع شهری برگزار شده است.

مهدی عاطفی مدیر اجرایی ششمین رویداد شهر ایده آل اظهار داشت: این رویداد از ۱۰ دی ماه سال جاری در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش آغاز و تا ۱۳ دی ماه بر پاخواهد بود. همزمان با برگزاری این نمایشگاه ششمین همایش شهر ایده آل با حضور شهرداران و مدیران شهری سراسر کشور در حوزه مدیریت شهری نیز ۱۲و۱۳ دی ماه، در مرکز همایش های بین المللی خلیج فارس جزیره کیش برگزار می شود.

کیش میزبان نمایشگاه و همایش شهر ایده آل

عاطفی، با اشاره به ارائه مقالات اساتید و دست اندرکاران مدیریت شهری در این همایش، گفت: برگزاریاین همایش در قالب سخنرانی و ارائه تجربیات موفق در شهرداری ها و همچنین برگزاری کارگاه هایآموزشی اساتید برتر در حوزه مدیریت شهری ازدیگر برنامه های این رویداد دو روزه است.

علاقه مندان برای آگاهی از اطلاعات این رویداد می توانند به نشانی www.idealcity.ir مراجعه نمایند.

 

منبع: ایسکانیوز(لینک)

http://www.hormozban.ir/?p=577
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*