آخرین خبرها
خانه » اجتماعی » آموزش و پرورش » ۱۳ هزار و ۴۰۰ جلد کتاب فنی و حرفه‌ای و کارودانش در مدارس رودان توزیع شد
۱۳ هزار و ۴۰۰ جلد کتاب فنی و حرفه‌ای و کارودانش در مدارس رودان توزیع شد

دبیر پروژه مهر آموزش و پرورش رودان:

۱۳ هزار و ۴۰۰ جلد کتاب فنی و حرفه‌ای و کارودانش در مدارس رودان توزیع شد

هرمزبان:دبیر پروژه مهر آموزش و پرورش رودان گفت: ۱۳ هزار و ۴۰۰ جلد کتاب درسی هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کارودانش در شهرستان رودان توزیع شد.

به گزارش هرمزبان،نادر صفایی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رودان اظهار داشت: در آستانه آغاز سال تحصیلی ۹۶-۹۵ تعداد ۱۳ هزار و ۴۰۰ جلد کتب درسی مربوط به هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کار و دانش در این شهرستان توزیع شد.

وی افزود: کتاب‌های توزیع شده در اختیار پایه‌های دهم و دوازدهم و مورد استفاده هنرجویان دختر و پسر ۱۱ هنرستان فنی و حرفه‌ای و کار و دانش این شهرستان قرار می‌گیرد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش رودان عنوان کرد: تمامی کتب توزیع‌شده پایه دهم جدیدالتالیف هستند که دبیران پس از فراگیری آموزش‌های لازم، کار تدریس خود را آغاز می‌کنند.

وی تصریح کرد: تدریس کتب جدیدالتالیف پایه دهم از بیستم شهریورماه لغایت ۱۵ مهرماه به‌صورت قطبی در حوزه شرق به میزبانی شهرستان رودان و میناب برگزار می‌شود.

صفایی در پایان با اعلام واگذاری ۲ روزه کتب به مدیران هنرستان‌ها خاطرنشان کرد: در این دوره ۲۰ روزه که به میزبانی رودان و میناب برگزار می‌شود، ۱۳۰ دبیر عمومی و تخصصی از این شهرستان در دوره‌های آموزشی کتب جدیدالتالیف شرکت می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

http://www.hormozban.ir/?p=5745
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*