آخرین خبرها
خانه » اجتماعی » علمی » هرمزگان ظرفیت بالایی در تولید داروهای گیاهی دارد
هرمزگان ظرفیت بالایی در تولید داروهای گیاهی دارد

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان:

هرمزگان ظرفیت بالایی در تولید داروهای گیاهی دارد

هرمزبان:رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان گفت: هرمزگان ظرفیت بالایی در تولید داروهای گیاهی دارد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،علی فتی با بیان اینکه جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی و فرآورده های طبیعی و طب سنتی ایران فرصت مناسبی برای فروش محصولات و بازاریابی واحدهای فناور است، خاطرنشان کرد، از این رو پارک علم و فناوری هرمزگان غرفه ای را برای معرفی محصولات واحدهای فناور این استان در اختیار دارد.

به گفته فتی، واحدهای فناوری که محصولات آنها در مرحله تولید است یا وارد بازار شده برای بازاریابی و فروش در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه جشنواره گیاهان دارویی همه ساله با استقبال مردم مواجه می شود، گفت: محصولات پارک علم و فناوری هرمزگان نیز بازار پسند است از این رو فرصت مناسبی است تا به مشتریان معرفی شود.

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان با اشاره به ظرفیت گیاهان دارویی در هرمزگان اشاره کرد و بیان داشت: با تلاش فناوران هرمزگانی از درختان و گیاهان موجود در هرمزگان محصولات خوبی تولید شده که علاوه بر استفاده از ظرفیت موجود باعث تحقق اقتصاد مقاومتی نیز خواهد شد.

گفتنی است، سومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی فرآورده‌های طبیعی و طب سنتی ایران به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ۱۵ الی ۱۸ شهریورماه ۹۵ در مصلی تهران در حال برگزاری است.

منبع: خبرگزاری مهر

http://www.hormozban.ir/?p=5523
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*