آخرین خبرها
خانه » سیاسی » وزیر راه و شهرسازی پنج‌شنبه به بندرعباس سفر می‌کند
وزیر راه و شهرسازی پنج‌شنبه به بندرعباس سفر می‌کند

وزیر راه و شهرسازی پنج‌شنبه به بندرعباس سفر می‌کند

هرمزبان:مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان گفت: وزیر راه و شهرسازی پنجشنبه به بندرعباس سفر می کند.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،غلامحسین شیری عصر چهارشنبه در نشست هم اندیشی با خبرنگاران خبرگزاری های مستقر در استان ضمن قدردانی از همکاری رسانه ها و توجه به برنامه های راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: بنده دلیلی برای عدم اطلاع رسانی عملکرد حوزه راه و شهرسازی نمی بینم و به همه مدیران مجموعه تاکید کرده ام در این زمینه شفاف عمل کنند.

وی ادامه داد: در هر مجموعه نقاط ضعف و قوت زیادی وجود دارد و این دلیلی نمی شود که ما چشم هایمان را ببندیم و مردم را از وضعیت آگاه نکنیم.

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان با بیان اینکه برخی همه چیز را منفی و برخی آن را مثبت می بینند، گفت: توصیه من این است که همه چیز منطقی دیده شود.

وی افزود: وقتی همه جنبه های منفی اطلاع رسانی شود و بخش مثبت عملکرد را نگاه نکنیم بذر ناامیدی در جامعه کاشته می شود که لازم است در کنار نقد، عملکردهای مثبت نیز به اطلاع مردم هم برسد.

شیری با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در اداره کل راه و شهرسازی ادامه داد: این مسئله در نگاه ما بسیار مهم است و باید در عمل آن را ثابت کنیم از این رو تمامی مجموعه راه و شهرسازی موظف شده اند درخواست مراجعه کنندگان چه مثبت و چه منفی را با ذکر دلیل حداکثر ظرف ۴۸ ساعت پاسخ دهند.

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان همچنین از رسانه ها خواست تا مراقبت از تابلوهای جاده ای را در بین مردم فرهنگ سازی کنند چرا که مراقبت و جلوگیری از تخریب آن بر افزایش ایمنی جاده ها می افزاید.

وی در ادامه به سفر وزیر راه و شهرسازی به استان هرمزگان اشاره کرد و گفت: در این سفر دکتر آخوندی از پروژه های در دست احداث حوزه وزارت راه و شهرسازی در استان هرمزگان بازدید و چند پروژه بزرگ را نیز مورد بهره برداری قرار می دهد.

منبع: خبرگزاری مهر

http://www.hormozban.ir/?p=5235
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*