آخرین خبرها
خانه » سیاسی » تشکر نمایندگان اهل سنت از برخورد صداوسیما با شبکه نسیم
تشکر نمایندگان اهل سنت از برخورد صداوسیما با شبکه نسیم

تشکر نمایندگان اهل سنت از برخورد صداوسیما با شبکه نسیم

هرمزبان:نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از نمایندگان اهل سنت از اقدام صداوسیما در برخود با شبکه نیسم تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،محمدقسیم عثمانی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس گفت: ما مجمع نمایندگان اهل سنت از برخورد شایسته‌ صداوسیما با موضوعی که در شبکه نسیم انجام شده، کمال تشکر را داریم و اخراج ناظر پخش و تذکر به مجری و تهیه‌کننده را نشان از نگاه منطقی صداوسیما می‌دانیم.

او به وزیر جهاد نیز متذکر شد: پرداخت پول کشاورزانی که گندم خود را ماه‌هاست تحویل داده‌اند انجام نشده در حالی که وقتی گندم خارجی می‌خریم باید پولش را از قبل پرداخت کنیم. یعنی گندم خارجی را پیش‌پرداخت می‌کنیم ولی پول گندم تولید داخل را ماه‌ها بعد از تحویل هم پرداخت نمی‌کنیم.

عثمانی تاکید کرد:‌ کجای این اقتصاد مقاومتی است که با تولیدکننده زحمت‌کش داخلی این‌طور برخورد شود اما خریدهای خارجی را از ماه‌ها قبل پیش‌پرداخت می‌کنیم. وزیر ادعا می‌کند تولید بر مصرف پیشی گرفته که قابل تقدیر است ولی این مساله وقتی برای کشاورز لذت‌بخش است که بهایش را به موقع پرداخت کنیم.

این نماینده ادامه داد: فصل برداشت چغندر دارد می‌رسد ولی هنوز پول چغندر سال قبل را پرداخت نکرده‌ایم. از وزیر جهاد می‌خواهیم سریعا نسبت به پرداخت قیمت محصولات کشاورزان اقدام کند.

عثمانی به وزیر اقتصاد هم تذکر داد: پرداخت وام‌های میلیاردی به بخشی از نورچشمی‌ها انجام می‌شود ولی مردم، بیکاران و جوانان ما لنگ چهار پنج میلیون تومان برای اشتغال‌زایی هستند که بتوانند شرایط حداقلی برای خود ایجاد کنند ولی درپرداخت آن‌ها اهمال می‌شود وقتی هم مجوز پرداخت می‌دهند شرایطی می‌گذارند که فرد وام‌گیرنده پشیمان شود. اگر برای جوانان شغل نداریم حداقل منابع مالی را فراهم کنیم.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری نسیم

http://www.hormozban.ir/?p=5053
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*