آخرین خبرها
خانه » اجتماعی » ساخت ۵۰۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان تحت پوشش کمیته امداد هرمزگان
ساخت ۵۰۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان تحت پوشش کمیته امداد هرمزگان

فرمانده مهندسی گروه خلیج فارس نیروی دریایی سپاه خبر داد

ساخت ۵۰۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان تحت پوشش کمیته امداد هرمزگان

هرمزبان:فرمانده مهندسی گروه خلیج فارس نیروی دریایی سپاه از ساخت ۵۰۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان تحت پوشش کمیته امداد هرمزگان طی تفاهم‌نامه‌ای با این نهاد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،علیرضا ایرانپور شامگاه یکشنبه در مراسم تحویل منازل مددجویان تحت پوشش در روستای محروم چنک از توابع بخش مهران شهرستان بندرلنگه اظهار داشت: نیروی دریایی سپاه پاسداران با همکاری کمیته امداد ساخت ۵۰۰ واحد مسکونی را در استان هرمزگان متقبل شده است.

وی افزود: از این تعداد ۷۰ باب در بندرلنگه، ۳۵ باب در بستک، ۴۰ باب درقشم، ۳۰ باب در بندر خمیر و مابقی در شرق استان هرمزگان به‌زودی ساخته خواهد شد.

فرمانده مهندسی گروه خلیج فارس نیروی دریایی سپاه اضافه کرد: در حال حاضر ۱۰۰واحد مسکونی را در استان هرمزگان مشغول کارهستیم و ۳۰۰ واحد مسکونی دیگر را با همکاری فرماندهی مهندسی صافات نیروی دریایی سپاه در دست اقدام است.

ایرانپور تصریح کرد: با راهنمایی و همکاری و تلاش فرماندهی منطقه پنجم دریایی سپاه و همکاری کمینه امداد به یاری خداوند توانستیم تعدادی از واحدهای دیگر را به مرحله بهره‌برداری برسانیم.

وی در پایان یادآور شد: تمام سعی خود را برآن داریم که از مجموع ۷۰ واحد مسکونی اختصاص یافته به بندرلنگه ۳۳ واحد در بخش مهران در هفته مقدس آماده تحویل می‌گردند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

http://www.hormozban.ir/?p=5025
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*