آخرین خبرها
خانه » هرمزگان » شهرستان رودان » ویزیت رایگان ۱۲۰۰ نفر در بیمارستان صحرایی جغین رودان
ویزیت رایگان ۱۲۰۰ نفر در بیمارستان صحرایی جغین رودان

ویزیت رایگان ۱۲۰۰ نفر در بیمارستان صحرایی جغین رودان

هرمزبان:جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی هرمزگان گفت: یک‌هزار و ۲۰۰ نفر از مردم بخش جغین رودان به صورت رایگان در بیمارستان صحرایی بسیج ویزیت شدند.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،موسی رنجبری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رودان اظهار داشت: سازمان بسیج جامعه پزشکی هرمزگان جهت کمک به محرومیت‌زدایی مناطق محروم و کم‌برخوردار، بیمارستان صحرایی دو روزه را در این مناطق برپا کرده است.

وی افزود: همچنین با اعزام پزشکان متخصص و عمومی در قالب تیم‌های تک‌تخصصی و تیم‌های عمومی به مناطق مختلف، مردم محرومی را که به‌راحتی به بیمارستان‌ها و پزشکان متخصص دسترسی ندارند به‌صورت رایگان ویزیت می‌کنند.

جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی هرمزگان عنوان کرد: این بیمارستان دومین بیمارستان صحرایی برپا شده در شهرستان رودان در سال ۹۵ است و تا پایان سال در مناطق دیگر این شهرستان هم برپا خواهد شد.

رنجبری تصریح کرد: برپایی بیمارستان صحرایی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در بحث محرمیت‌زدایی و کمک به محرومین است و در همه شهرستان‌های استان با درخواست ناحیه مقاومت بسیج آن شهرستان برپا خواهد شد و همچنین در این بیمارستان که در بخش جغین به مدت دو روز برپا شد تعداد یک‌هزار و ۲۰۰ نفر از مردم شریف این بخش به‌صورت رایگان ویزیت شدند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از همکاری فرماندهی محترم سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رودان، شبکه بهداشت و درمان شهرستان، بخشدار بخش جغین و تمامی کسانی که ما را در برپایی این بیمارستان یاری کردند صمیمانه تقدیر و تشکر می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

http://www.hormozban.ir/?p=4999
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*