آخرین خبرها
خانه » هرمزگان » شهرستان بندرعباس » شهر بندرعباس » حجت الاسلام محمدحسن فروزان نژاد:اختلاف در مطبوعات هرمزگان به نفع هیچ کس نیست
حجت الاسلام محمدحسن فروزان نژاد:اختلاف در مطبوعات هرمزگان به نفع هیچ کس نیست

حجت الاسلام محمدحسن فروزان نژاد:اختلاف در مطبوعات هرمزگان به نفع هیچ کس نیست

هرمزبان:امام جمعه موقت بندرعباس با اظهار نارضایتی از اختلاف پیش آمده درعرصه مطبوعات هرمزگان گفت: این اختلاف به نفع هیچ کس نیست.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان، حجت الاسلام محمدحسن فروزان نژاد یکشنبه شب در مراسم تجلیل از خبرنگاران استان افزود: هر دو گروه خانه مطبوعات هرمزگان برای ما ارزشمند هستند و اصحاب رسانه باید مرز بین نقد و تخریب را رعایت کنند.
وی بیان داشت: دشمن از این اختلاف خوشحال می شود، پس مراقب باشید امروز بیش از هر زمانی کشور نیاز به وحدت دارد و وحدت را خدشه دار نکنید.
مشاور استاندار و رئیس ستاد اقامه نماز هرمزگان، اظهارکرد: تخریب تحت هر عنوانی، مردود است و این به نفع دشمن است.
فروزان نژاد با اشاره به اینکه هدف اصلی دشمن، براندازی نظام اسلامی بوده نه کشورهای ضعیف ، ابرازداشت: دشمن هشت سال جنگ تمام عیار را برای مردم مظلوم و انقلابی ما تحمیل کردند اما به برکت امام (ره) و مقام معظم رهبری و درایت مردم یک وجب از خاک کشور را نتوانستند، تصرف کنند.
وی با تبریک این روز به خبرنگاران و اهالی رسانه گفت: خبرنگاران در واقع گوش، زبان و اندیشه نظام هستند و هر لحظه وضعیت نظام را به گوش دوستداران و معاندان نظام می رسانند.

انتهای پیام /

منبع: ایرنا

http://www.hormozban.ir/?p=4971
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*