آخرین خبرها
خانه » هرمزگان » شهرستان بشاگرد » شهر سردشت » مشارکت بانک کشاورزی در توسعه و آبادانی شهرستان محروم بشاگرد
مشارکت بانک کشاورزی در توسعه و آبادانی شهرستان محروم بشاگرد

مشارکت بانک کشاورزی در توسعه و آبادانی شهرستان محروم بشاگرد

هرمزبان:افتتاح چند طرح تولیدی با حمایت مالی و تخصصی بانک کشاورزی در شهرستان محروم بشاگرد ، کارآفرینی و اشتغالزایی برای مردم این شهرستان را در پی داشته است و همچنین با عاملیت این بانک روستائیان این شهرستان از آب آشامیدنی بهداشتی بهره مند خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،جاسم جادری استاندار هرمزگان در نشست شورای اداری شهرستان بشاگرد گفت: با استفاده از تسهیلات بانک کشاورزی و به منظور کمک به واحدهای تولیدی و اشتغالزایی در شهرستان بشاگرد دو واحد مرغداری هرکدام با ظرفیت ۲۰ هزار قطعه در دهه مبارک فجر سال جاری به بهره‌برداری می‌رسند.

جادری همچنین از اجرای طرح‌های نوین آبیاری با حمایت مالی بانک کشاورزی خبر داد و افزود: با اجرای این طرح ها زمینه اشتغال بیش از ۱۰ هزار نفر در شهرستان بشاگرد فراهم می‌شود.

وی تصریح کرد: در بخش آب و فاضلاب روستایی، با عاملیت بانک کشاورزی مجتمع آبرسانی به ۴۰ روستا از سد سهران با اعتبار ۸۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی، سال آینده تکمیل می‌شود و مشکل آب شرب ۲۰ روستای بشاگرد نیز امسال مرتفع خواهد شد.

جادری افزود: با عاملیت این بانک ، طرح آبرسانی به روستای پاهتک بخش گوهران با اعتبار ۵٫۵ میلیارد ریال شامل بهسازی دو دهنه چشمه و خط انتقال به طول شش کیلومتر اجرا و ۲۵۰ خانوار این روستا از نعمت آب آشامیدنی بهره مند شدند.

منبع: آفتاب نیوز / روابط عمومی بانک کشاورزی

http://www.hormozban.ir/?p=4958
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*